Linka 11
Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jízdní řád a zastávky Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 11 trolejbus (Aktualizováno)
11 trolejbus ה má 20 stanic odjíždí z Plzeň, Ústřední Hřbitov a končí v Plzeň, Malesice.
Vyberte 11 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Plzeň, Malesice (20 zastávek)
Plzeň, Ústřední Hřbitov
Plzeň, U Václava
Plzeň, Hřbitovní
Plzeň, Pietas
Plzeň, Letná
Plzeň, Divadlo Alfa
Plzeň, Gambrinus
Plzeň, Hlavní Nádraží
Plzeň, Pařížská
Plzeň, Mrakodrap
Plzeň, U Práce
Plzeň, Tylova
Plzeň, Can Husova
Plzeň, Kalikova
Plzeň, U Bouzků
Plzeň, POD Zámečkem
Plzeň, Náves Radčice
Plzeň, Radčice
Plzeň, POD Kyjovem
Plzeň, Malesice
11 Často kladené dotazy
V kolik začne 11 trolejbus fungovat?
Služby na 11 trolejbus začínají v 04:23 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 11 trolejbus fungovat?
Služby na 11 trolejbus končí v 23:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 11 trolejbus?
Kdy přijde linka Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice Trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice Trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 11 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 11. trolejbus stanice.
11 trolejbus Jízdní řád
11 trolejbus linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:23 - 23:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:23 - 23:07 | 23 - 60 |
út | 04:23 - 23:07 | 23 - 60 |
st | 04:23 - 23:07 | 23 - 60 |
čt | 04:23 - 23:07 | 23 - 60 |
pá | 04:23 - 23:07 | 23 - 60 |
so | 04:23 - 23:07 | 43 - 60 |
ne | 04:23 - 23:07 | 43 - 60 |
Provozní upozornění pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 11 (od Plzeň, Ústřední Hřbitov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 11 v reálném čase. (Plzeň, Malesice) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
Jízdné za linku 11 trolejbus
Ceny Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 11 (Plzeň, Malesice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
11 (Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.)
První zastávka 11 trolejbus cesty je Plzeň, Ústřední Hřbitov a poslední zastávka je Plzeň, Malesice. 11 (Plzeň, Malesice) je v provozu během každý den.
Další informace: 11 má 20 stanic a celková doba cesty je zhruba 31 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Plzeň, a pomůže vám najít nejbližší 11 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 11 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 11 sledovač Trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 11 (Plzeň, Malesice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 11 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Trolejbus, Autobus nebo Vlak a naplánujte si trasu kolem Plzeň. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky 11, v Plzeň
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. linky v Plzeň
- 15 - Lobzy – Borská pole – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 18 - CAN Husova – Borská pole/ Jízdní řád
- 14 - Pařížská – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- N7 - Nová Hospoda – Mrakodrap/ Jízdní řád
- 13 - Na Dlouhých – NC Černice/ Jízdní řád
- 10 - Tylova – Černice/ Jízdní řád
- 16 - Doubravka – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- 12 - Nová Hospoda – Božkov – Letkov/ Jízdní řád
- 19 - Karlov – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 17 - Doubravka – Nová Hospoda/ Jízdní řád