Linka 11
Vozovna Žižkov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 11 tramvaj (Aktualizováno)
11 tramvaj ה má 25 stanic odjíždí z Spořilov a končí v Vozovna Žižkov.
Přehled jízdního řádu 11 tramvaj pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 08:26. Provozní dny tohoto týdne: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Vyberte 11 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vozovna Žižkov (25 zastávek)
Spořilov
Teplárna Michle
Chodovská
Plynárna Michle
Michelská
POD Jezerkou
Horky
Náměstí Bratří Synků
Nuselské Schody
POD Karlovem
Bruselská
I. P. Pavlova
Muzeum
Italská
Vinohradská Tržnice
Jiřího Z Poděbrad
Radhošťská
Flora
Olšanské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Nákladové Nádraží Žižkov
Biskupcova
Ohrada
Vozovna Žižkov
11 Často kladené dotazy
V kolik začne 11 tramvaj fungovat?
Služby na 11 tramvaj začínají v 08:26 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 11 tramvaj fungovat?
Služby na 11 tramvaj končí v 08:26 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 11 tramvaj?
Kdy přijde linka Vozovna Žižkov Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Žižkov Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 11 tramvaj společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 11 tramvaj na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 11 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 11. tramvaj stanice.
11 tramvaj Jízdní řád
11 tramvaj linka je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 08:26
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 08:26 | Jediný odjezd |
út | 08:26 | Jediný odjezd |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 08:26 | Jediný odjezd |
pá | 08:26 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 11 (od Spořilov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 11 v reálném čase. (Vozovna Žižkov) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 11 tramvaj
Ceny DPP 11 (Vozovna Žižkov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
11 (DPP)
První zastávka 11 tramvaj cesty je Spořilov a poslední zastávka je Vozovna Žižkov. 11 (Vozovna Žižkov) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 11 má 25 stanic a celková doba cesty je zhruba 36 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 11 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 11 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 11 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 11 (Vozovna Žižkov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 11 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 11, v Praha
11 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 23 - Královka - Zvonařka/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád