Linka 94
Krematorium Strašnice
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 94 tramvaj (Aktualizováno)
94 tramvaj ה má 31 stanic odjíždí z Slivenec a končí v Krematorium Strašnice.
Přehled jízdního řádu 94 tramvaj pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:34. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 94 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Krematorium Strašnice (31 zastávek)
Slivenec
Holyně
Náměstí Olgy Scheinpflugové
Sídliště Barrandov
Poliklinika Barrandov
Chaplinovo Náměstí
K Barrandovu
Geologická
Hlubočepy
Zlíchov
Lihovar
Smíchovské Nádraží
Plzeňka
Na Knížecí
Anděl
Zborovská
Palackého Náměstí
Karlovo Náměstí
Štěpánská
I. P. Pavlova
Náměstí Míru
Šumavská
Vinohradská Vodárna
Perunova
Orionka
Flora
Olšanské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Vinohradské Hřbitovy
Krematorium Strašnice
94 Často kladené dotazy
V kolik začne 94 tramvaj fungovat?
Služby na 94 tramvaj začínají v 04:34 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 94 tramvaj fungovat?
Služby na 94 tramvaj končí v 04:34 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 94 tramvaj?
Kdy přijde linka Krematorium Strašnice Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Krematorium Strašnice Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 94 tramvaj společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 94 tramvaj na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 94 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 94. tramvaj stanice.
94 tramvaj Jízdní řád
94 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:34
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:34 | Jediný odjezd |
út | 04:34 | Jediný odjezd |
st | 04:34 | Jediný odjezd |
čt | 04:34 | Jediný odjezd |
pá | 04:34 | Jediný odjezd |
so | 04:34 | Jediný odjezd |
ne | 04:34 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 94 (od Slivenec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 94 v reálném čase. (Krematorium Strašnice) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 94 tramvaj
Ceny DPP 94 (Krematorium Strašnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
94 (DPP)
První zastávka 94 tramvaj cesty je Slivenec a poslední zastávka je Krematorium Strašnice. 94 (Krematorium Strašnice) je v provozu během každý den.
Další informace: 94 má 31 stanic a celková doba cesty je zhruba 41 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 94 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 94 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 94 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 94 (Krematorium Strašnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 94 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 94, v Praha
DPP linky v Praha
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád