Linka 12
Nová Hospoda – Božkov – Letkov
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jízdní řád a zastávky Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 12 trolejbus (Aktualizováno)
12 trolejbus ה má 6 stanic odjíždí z Plzeň, Cínová a končí v Plzeň, Mrakodrap.
Přehled jízdního řádu 12 trolejbus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:07. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 12 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Plzeň, Mrakodrap (6 zastávek)
Plzeň, Cínová
Plzeň, Techmania
Plzeň, Jižní Předměstí
Plzeň, Tylova
Plzeň, U Práce
Plzeň, Mrakodrap
12 Často kladené dotazy
V kolik začne 12 trolejbus fungovat?
Služby na 12 trolejbus začínají v 04:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 12 trolejbus fungovat?
Služby na 12 trolejbus končí v 04:07 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 12 trolejbus?
Kdy přijde linka Nová Hospoda – Božkov – Letkov Trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nová Hospoda – Božkov – Letkov Trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 12 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 12. trolejbus stanice.
12 trolejbus Jízdní řád
12 trolejbus linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:07
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:07 | Jediný odjezd |
út | 04:07 | Jediný odjezd |
st | 04:07 | Jediný odjezd |
čt | 04:07 | Jediný odjezd |
pá | 04:07 | Jediný odjezd |
so | 04:07 - 04:32 | 25 |
ne | 04:07 - 04:32 | 25 |
Provozní upozornění pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 12 (od Plzeň, Cínová), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 12 v reálném čase. (Plzeň, Mrakodrap) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
Jízdné za linku 12 trolejbus
Ceny Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 12 (Plzeň, Mrakodrap) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
12 (Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.)
První zastávka 12 trolejbus cesty je Plzeň, Cínová a poslední zastávka je Plzeň, Mrakodrap. 12 (Plzeň, Mrakodrap) je v provozu během každý den.
Další informace: 12 má 6 stanic a celková doba cesty je zhruba 7 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Plzeň, a pomůže vám najít nejbližší 12 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 12 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 12 sledovač Trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 12 (Plzeň, Mrakodrap) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 12 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Trolejbus, Autobus nebo Vlak a naplánujte si trasu kolem Plzeň. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky 12, v Plzeň
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. linky v Plzeň
- 16 - Doubravka – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- N7 - Nová Hospoda – Mrakodrap/ Jízdní řád
- 10 - Tylova – Černice/ Jízdní řád
- 15 - Lobzy – Borská pole – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 13 - Na Dlouhých – NC Černice/ Jízdní řád
- 18 - CAN Husova – Borská pole/ Jízdní řád
- 14 - Pařížská – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- 19 - Karlov – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 17 - Doubravka – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 11 - Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice/ Jízdní řád