Linka 14
Pařížská – Sídliště Bory
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Jízdní řád a zastávky Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 14 trolejbus (Aktualizováno)
14 trolejbus ה má 14 stanic odjíždí z Plzeň, Pařížská a končí v Plzeň, Sídliště Bory.
Vyberte 14 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Plzeň, Sídliště Bory (14 zastávek)
Plzeň, Pařížská
Plzeň, Prokopova
Plzeň, U Radbuzy
Plzeň, Zimní Stadion
Plzeň, U Plynárny
Plzeň, Samaritská
Plzeň, Doudlevice, Etz
Plzeň, Průmyslová
Plzeň, Révová
Plzeň, Tyršův Most
Plzeň, Gigant
Plzeň, U Teplárny
Plzeň, U Luny
Plzeň, Sídliště Bory
14 Často kladené dotazy
V kolik začne 14 trolejbus fungovat?
Služby na 14 trolejbus začínají v 04:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 14 trolejbus fungovat?
Služby na 14 trolejbus končí v 21:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 14 trolejbus?
Kdy přijde linka Pařížská – Sídliště Bory Trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Pařížská – Sídliště Bory Trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 14 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 14. trolejbus stanice.
14 trolejbus Jízdní řád
14 trolejbus linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:55 - 21:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:55 - 21:38 | 20 - 60 |
út | 04:55 - 21:38 | 20 - 60 |
st | 04:55 - 21:38 | 20 - 60 |
čt | 04:55 - 21:38 | 20 - 60 |
pá | 04:55 - 21:38 | 20 - 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 14 (od Plzeň, Pařížská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 14 v reálném čase. (Plzeň, Sídliště Bory) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
Jízdné za linku 14 trolejbus
Ceny Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 14 (Plzeň, Sídliště Bory) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Plzeňské městské dopravní podniky, a.s..
14 (Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.)
První zastávka 14 trolejbus cesty je Plzeň, Pařížská a poslední zastávka je Plzeň, Sídliště Bory. 14 (Plzeň, Sídliště Bory) je v provozu během víkendy.
Další informace: 14 má 14 stanic a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Plzeň, a pomůže vám najít nejbližší 14 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 14 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 14 sledovač Trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 14 (Plzeň, Sídliště Bory) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 14 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Trolejbus, Autobus nebo Vlak a naplánujte si trasu kolem Plzeň. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky 14, v Plzeň
14 - Alternativní cíle
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. linky v Plzeň
- 12 - Nová Hospoda – Božkov – Letkov/ Jízdní řád
- 13 - Na Dlouhých – NC Černice/ Jízdní řád
- 10 - Tylova – Černice/ Jízdní řád
- N7 - Nová Hospoda – Mrakodrap/ Jízdní řád
- 16 - Doubravka – Sídliště Bory/ Jízdní řád
- 17 - Doubravka – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 19 - Karlov – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 18 - CAN Husova – Borská pole/ Jízdní řád
- 15 - Lobzy – Borská pole – Nová Hospoda/ Jízdní řád
- 11 - Ústřední hřbitov – Malesice – Křimice/ Jízdní řád