Autobus - 149

149

Dejvická - Bavorská

DPP

Stav linky: Upravená služba

Publikováno na: 10/17/2018 1:23 PM
Postihnuté linky: DPP - 107, 108, 116, 143, 147, 149, 160, 180, 340, 355
Dopravní opatření během konání vojenské přehlídky ke 100. výročí vzniku samostatného československého státu ... více

149 autobus jízdní řád cesty a zastávky

149 autobus (Směr: Bavorská) má 31 zastávek odjíždí z Dejvická a končí v Bavorská.

149 autobus náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:11 a končí v 23:31. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 149 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Bavorská

Dejvická Šolínova 1902/9, Praha Nejbližší odjezdy
Kafkova Svatovítská, Praha Nejbližší odjezdy
Prašný Most Prašný most, Praha Nejbližší odjezdy
Vozovna Střešovice Patočkova, Praha Nejbližší odjezdy
Na Petynce Patočkova 127/22, Praha Nejbližší odjezdy
Pod Královkou Pod Královkou, Praha Nejbližší odjezdy
Malovanka Vaníčkova 2343/2, Praha Nejbližší odjezdy
Koleje Strahov Vaníčkova, Praha Nejbližší odjezdy
Stadion Strahov Nejbližší odjezdy
Diskařská Atletická, Praha Nejbližší odjezdy
Spiritka Podbělohorská 116, Praha Nejbližší odjezdy
Podbělohorská Podbělohorská 318/17, Praha Nejbližší odjezdy
Nad Klamovkou Podbělohorská 1446/28, Praha Nejbližší odjezdy
Klamovka Podbělohorská 154/3, Praha Nejbližší odjezdy
Jinonická Jinonická 732/4, Praha Nejbližší odjezdy
U Měchurky Jinonická 744/48, Praha Nejbližší odjezdy
Pod Šmukýřkou Nejbližší odjezdy
U Waltrovky Nejbližší odjezdy
Hutmanka Klikatá 448/9, Praha Nejbližší odjezdy
Vidoule Na pomezí 910/2, Praha Nejbližší odjezdy
Jinonice Radlická 511/208, Praha Nejbližší odjezdy
Sídliště Jinonice Butovická 605/22b, Praha Nejbližší odjezdy
Karlštejnská Butovická 23/72, Praha Nejbližší odjezdy
Nové Butovice Nejbližší odjezdy
Nové Butovice Bucharova 2641/14, Praha Nejbližší odjezdy
Bucharova Pod hranicí, Praha Nejbližší odjezdy
K Fialce Bavorská 2780/2, Praha Nejbližší odjezdy
Bavorská Jeremiášova 2632/16a, Praha Nejbližší odjezdy

149 Často kladené dotazy

V kolik začne 149 autobus fungovat?

149 autobus začíná fungovat v 0:11 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 149 autobus fungovat?

149 autobus přestává jezdit v 23:31 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 149 autobus?

Kdy dorazí Dejvická - Bavorská Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Dejvická - Bavorská Autobus, která je vám nejblíže

Seznam 149 autobus zastávek

Dejvická • Kafkova • Prašný Most • Vozovna Střešovice • Na Petynce • Pod Královkou • Malovanka • Koleje Strahov • Stadion Strahov • Diskařská • Spiritka • Podbělohorská • Nad Klamovkou • Klamovka • Jinonická • U Měchurky • Pod Šmukýřkou • U Waltrovky • Hutmanka • Vidoule • Jinonice • Sídliště Jinonice • Karlštejnská • Nové Butovice • Nové Butovice • Nušlova • Bucharova • K Fialce • K Hájům • Mototechna • Bavorská

Seznam 149 autobus ulic

Šolínova 1902/9 • Svatovítská • Prašný most • Patočkova • Patočkova 127/22 • Pod Královkou • Vaníčkova 2343/2 • Vaníčkova • Atletická • Podbělohorská 116 • Podbělohorská 318/17 • Podbělohorská 1446/28 • Podbělohorská 154/3 • Jinonická 732/4 • Jinonická 744/48 • Klikatá 448/9 • Na pomezí 910/2 • Radlická 511/208 • Butovická 605/22b • Butovická 23/72 • Bucharova 2641/14 • Pod hranicí • Bavorská 2780/2 • Jeremiášova 2632/16a

149 autobus Jízdní řád

149 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:11 - 23:31

Pondělí 0:11 - 23:31
Úterý 0:11 - 23:31
Středa 0:11 - 23:31
Čtvrtek 0:11 - 23:31
Pátek 0:11 - 23:31
Sobota 0:11 - 23:31
Neděle 0:11 - 23:31
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 83+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 149 autobus cesty je Dejvická a poslední zastávka je Bavorská. 149 (Směr: Bavorská) je v provozu během víkendy.

Další informace: 149 má 31 zastávek a celková doba cesty je zhruba 43 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 250 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 149 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 149 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.

149 v okolí

Alternativní cíle

Praha veřejná hromadná doprava

149 Často kladené dotazy

V kolik začne 149 autobus fungovat?

149 autobus začíná fungovat v 0:11 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 149 autobus fungovat?

149 autobus přestává jezdit v 23:31 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 149 autobus?

Kdy dorazí Dejvická - Bavorská Autobus? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Dejvická - Bavorská Autobus, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další