Linka 913
Dolní Chabry
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 913 autobus (Aktualizováno)
913 autobus (Dolní Chabry) má 63 zastávek odjíždí z Točná a končí v Dolní Chabry.
Vyberte 913 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dolní Chabry (63 zastávek)
Točná
Hrazanská
Cholupice
Cholupické Náměstí
Písnice
Ke Březině
Lipovická
Sídliště Písnice
U Libušské Sokolovny
Stará Libuš
U Zvoničky
Jalodvorská
Chýnovská
Čechtická
Novodvorská
Sulická
Zálesí
Nemocnice Krč
U Labutě
Choceradská
Hlavní
Spořilov
Teplárna Michle
Chodovská
Bohdalec
Slavia - Nádraží Eden
Bělocerkevská
Vlašimská
Orionka
Flora
Olšanské Náměstí
Rokycanova
Lukášova
Ostromečská
Hájkova
Basilejské Náměstí
Biskupcova
Ohrada
Krejcárek
Odlehlá
Skloněná
Novovysočanská
K Žižkovu
Nádraží Libeň
Vysočanská
Nad Jetelkou
Prosek
Sídliště Prosek
Střížkov
Třebenická
Štěpničná
Ládví
Kobylisy
Sídliště Kobylisy
Mirovická
Vozovna Kobylisy
Počeradská
Prunéřovská
Osecká
Měděnecká
Do Rybníčků
Bílenecké Náměstí
Dolní Chabry
913 Často kladené dotazy
V kolik začne 913 autobus fungovat?
Služby na 913 autobus začínají v 00:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 913 autobus fungovat?
Služby na 913 autobus končí v 03:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 913 autobus?
Kdy přijde linka Dolní Chabry autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dolní Chabry autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 913 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 913. autobus zastávka.
913 autobus Jízdní řád
913 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:05 - 03:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:05 - 03:05 | 60 |
út | 00:05 - 03:05 | 60 |
st | 00:05 - 03:05 | 60 |
čt | 00:05 - 03:05 | 60 |
pá | 00:05 - 03:05 | 60 |
so | 00:05 - 03:05 | 60 |
ne | 00:05 - 03:05 | 60 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 913 (od Točná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 913 v reálném čase. (Dolní Chabry) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 913 autobus
Ceny DPP 913 (Dolní Chabry) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
913 (DPP)
První zastávka 913 autobus cesty je Točná a poslední zastávka je Dolní Chabry. 913 (Dolní Chabry) je v provozu během každý den.
Další informace: 913 má 63 zastávek a celková doba cesty je zhruba 83 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 913 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 913 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 913 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 913 (Dolní Chabry) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 913 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 913, v Praha
913 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 905 - Sídliště Čimice - Jižní Město/ Jízdní řád
- 113 - Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 359 - Praha,Suchdol - Roztoky,Bělina/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 157 - Kačerov - Násirovo náměstí/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- X25 - Maniny - Strossmayerovo Náměstí/ Jízdní řád
- 207 - Staroměstská - Ohrada/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola / Šeberák/ Jízdní řád
- 105 - Smíchovské nádraží - Filmové ateliéry Barrandov - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 169 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 112 - Nádraží Holešovice - Zoo Praha-Troja/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád