Linka 157
Kačerov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 157 autobus (Aktualizováno)
157 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Násirovo Náměstí a končí v Kačerov.
Vyberte 157 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kačerov (11 zastávek)
Násirovo Náměstí
Písková
Poliklinika Modřany
Tylova Čtvrť
Družná
Labe
Hasova
Sídliště Lhotka
Lhotka
Nemocnice Krč
Kačerov
157 Často kladené dotazy
V kolik začne 157 autobus fungovat?
Služby na 157 autobus začínají v 05:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 157 autobus fungovat?
Služby na 157 autobus končí v 18:51 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 157 autobus?
Kdy přijde linka Kačerov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kačerov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 157 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 157. autobus zastávka.
157 autobus Jízdní řád
157 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:31 - 18:51
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:31 - 18:51 | 6 - 11 |
út | 05:31 - 18:51 | 6 - 11 |
st | 05:31 - 18:51 | 6 - 11 |
čt | 05:31 - 18:51 | 6 - 11 |
pá | 05:31 - 18:51 | 6 - 11 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 157 (od Násirovo Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 157 v reálném čase. (Kačerov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 157 autobus
Ceny DPP 157 (Kačerov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
157 (DPP)
První zastávka 157 autobus cesty je Násirovo Náměstí a poslední zastávka je Kačerov. 157 (Kačerov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 157 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 157 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 157 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 157 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 157 (Kačerov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 157 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 157, v Praha
157 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 200 - Kobylisy - Sídliště Bohnice/ Jízdní řád
- 355 - Praha,Dejvická - Horoměřice,V Lipkách - Únětice/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- X97 - Strašnická - Nádraží Hostivař
- 901 - Anděl - Skalka/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 104 - Klukovice - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- X94 - Palmovka - Tusarova - Palmovka/ Jízdní řád
- 190 - Smíchovské nádraží - Na Beránku/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola/ Jízdní řád
- 910 - Terminál 1 / Letiště - Na Beránku/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 145 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 216 - Sídliště Baba - Poliklinika Petřiny/ Jízdní řád
- 902 - Lysolaje - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 244 - Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín/ Jízdní řád