Linka 81
(Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice)
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 81 autobus (Aktualizováno)
81 autobus ה má 37 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Církvice a končí v Chlumec.
Vyberte 81 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chlumec (37 zastávek)
Ústí N.L., Církvice
Ústí N.L., Sebuzín, Přívoz
Ústí N.L., Sebuzín, Nádraží
Ústí N.L., Sebuzín
Ústí N.L., Sebuzín, Rozcestí
Ústí N.L., Karla Maye
Ústí N.L., Brná
Ústí N.L., Brná, Osada
Ústí N.L., Na Rybárně
Ústí N.L., Lázně
Ústí N.L., Zahradnictví
Ústí N.L., Střekov, Osada
Ústí N.L., POD Hradem
Ústí N.L., Ovčácká Stezka
Ústí N.L., Střekov, Nádraží
Ústí N.L., Děčínská
Ústí N.L., Zpa
Ústí N.L., Mírové Náměstí
Ústí N.L., Revoluční
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Hraničář
Ústí N.L., Poliklinika
Ústí N.L., Kampus
Ústí N.L., Bezručova
Ústí N.L., Na Spálence
Ústí N.L., Štefánikova
Ústí N.L., Bukov, Městský Stadion
Ústí N.L., Bukov
Ústí N.L., Bukov, Rondel
Ústí N.L., Všebořická
Ústí N.L., Lipová
Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum
Ústí N.L., Podhoří
Ústí N.L., Havířská
Ústí N.L., U Českého Újezdu
Chlumec, Přejezd
Chlumec
81 Často kladené dotazy
V kolik začne 81 autobus fungovat?
Služby na 81 autobus začínají v 04:29 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 81 autobus fungovat?
Služby na 81 autobus končí v 22:41 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 81 autobus?
Kdy přijde linka (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice) Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice) Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 81 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 81. autobus zastávka.
81 autobus Jízdní řád
81 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:29 - 22:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:29 - 22:41 | 25 - 70 |
út | 04:29 - 22:41 | 25 - 70 |
st | 04:29 - 22:41 | 25 - 70 |
čt | 04:29 - 22:41 | 25 - 70 |
pá | 04:29 - 22:41 | 25 - 70 |
so | 04:41 - 22:41 | 40 - 70 |
ne | 04:41 - 22:41 | 40 - 70 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 81 (od Ústí N.L., Církvice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 81 v reálném čase. (Chlumec) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 81 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 81 (Chlumec) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
81 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 81 autobus cesty je Ústí N.L., Církvice a poslední zastávka je Chlumec. 81 (Chlumec) je v provozu během každý den.
Další informace: 81 má 37 zastávek a celková doba cesty je zhruba 52 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 81 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 81 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 81 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 81 (Chlumec) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 81 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 81, v Praha
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 77 - (Severní Terasa) – Mírová – Malátova – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP – Nové Předlice – (Metal) – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 91 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 90 - Vozovna DP – Klíše lázně – Kaufland – Průmyslová – Globus – Trmická – Pod Svahem – Hlavní nádraží
- 74 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Prior – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 82 - Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Kamenný Vrch – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 75 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 89 - Václavské náměstí – (Metal) – Stará škola – Trmická – (Pod Svahem) – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 20 - CYKLOBUS Divadlo – Zadní Telnice – Adolfov – Varvažov, pomníky – Divadlo
- 83 - Vozovna DP – Průmyslová – Divadlo – Olšinky – Svádov obce – Olešnice/ Jízdní řád
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice/ Jízdní řád
- 21 - CYKLOBUS Divadlo – Nakléřov – Tisá, kulturní dům – Divadlo
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)/ Jízdní řád
- 86 - Strážky – Habrovice – Skorotice – Božtěšice – Bukov – Všebořice
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí