Linka 180
Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 180 autobus (Aktualizováno)
180 autobus ה má 22 zastávek odjíždí z Dejvická a končí v Obchodní Centrum Zličín.
Vyberte 180 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Obchodní Centrum Zličín (22 zastávek)
Dejvická
Vítězné Náměstí
Prašný Most
Vozovna Střešovice
Na Petynce
Kajetánka
Břevnovská
Vypich
Kukulova
Šafránecká
Nemocnice Motol
Motol
Krematorium Motol
Hlušičkova
Slánská
Blatiny
Sídliště Řepy
Strojírenská
Halenkovská
Sídliště Zličín
Zličín
Obchodní Centrum Zličín
180 Často kladené dotazy
V kolik začne 180 autobus fungovat?
Služby na 180 autobus začínají v 04:37 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 180 autobus fungovat?
Služby na 180 autobus končí v 21:27 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 180 autobus?
Kdy přijde linka Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 180 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 180 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 180 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 180. autobus zastávka.
180 autobus Jízdní řád
180 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:57 - 21:27
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:57 - 21:27 | 7 - 15 |
út | 04:57 - 21:27 | 7 - 15 |
st | 04:37 - 21:27 | 15 - 20 |
čt | 04:57 - 21:27 | 7 - 15 |
pá | 04:57 - 21:27 | 7 - 15 |
so | 04:37 - 21:27 | 15 - 20 |
ne | 04:37 - 21:27 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 180 (od Dejvická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 180 v reálném čase. (Obchodní Centrum Zličín) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 180 autobus
Ceny DPP 180 (Obchodní Centrum Zličín) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
180 (DPP)
První zastávka 180 autobus cesty je Dejvická a poslední zastávka je Obchodní Centrum Zličín. 180 (Obchodní Centrum Zličín) je v provozu během každý den.
Další informace: 180 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 180 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 180 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 180 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 180 (Obchodní Centrum Zličín) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 180 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 180, v Praha
180 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 234 - Nádraží Holešovice - Podhoří/ Jízdní řád
- 359 - Praha,Suchdol - Roztoky,Bělina/ Jízdní řád
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- 253 - Šmukýřka - Škola Poštovka/ Jízdní řád
- 216 - Sídliště Baba - Poliklinika Petřiny/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 905 - Sídliště Čimice - Jižní Město/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád
- 190 - Smíchovské nádraží - Na Beránku/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 357 - Praha, Opatov - Nupaky, hotel/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 173 - Depo Hostivař - Kardausova/ Jízdní řád
- 161 - Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 100 - Zličín - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád