Linka 204
Děčín, Březiny, Sídliště
Dopravní podnik města Děčína, a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Děčína, a.s. 204 autobus (Aktualizováno)
204 autobus (Děčín, Březiny, Sídliště) má 13 zastávek odjíždí z Děčín, Aut. Nádr. a končí v Děčín, Březiny, Sídliště.
Vyberte 204 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Děčín, Březiny, Sídliště (13 zastávek)
Děčín, Aut. Nádr.
Děčín, Hlavní Nádraží
Děčín, Tyršův Most
Děčín, Tyršova
Děčín, Masarykovo Nám.
Děčín, 28. Října
Děčín, Myslbekova
Děčín, 17. Listopadu
Děčín, Východní Nádraží
Děčín, Karned
Děčín, Kolonie
Děčín, Březiny, Libverda
Děčín, Březiny, Sídliště
204 Často kladené dotazy
V kolik začne 204 autobus fungovat?
Služby na 204 autobus začínají v 06:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 204 autobus fungovat?
Služby na 204 autobus končí v 15:58 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 204 autobus?
Kdy přijde linka Děčín, Březiny, Sídliště autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Děčín, Březiny, Sídliště autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 204 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 204. autobus zastávka.
204 autobus Jízdní řád
204 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:28 - 15:58
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:28 - 15:58 | 48 - 130 |
út | 06:28 - 15:58 | 48 - 130 |
st | 06:28 - 15:58 | 48 - 130 |
čt | 06:28 - 15:58 | 48 - 130 |
pá | 06:28 - 15:58 | 48 - 130 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Děčína, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 204 (od Děčín, Aut. Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 204 v reálném čase. (Děčín, Březiny, Sídliště) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Děčína, a.s..
Jízdné za linku 204 autobus
Ceny Dopravní podnik města Děčína, a.s. 204 (Děčín, Březiny, Sídliště) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Děčína, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Děčína, a.s..
204 (Dopravní podnik města Děčína, a.s.)
První zastávka 204 autobus cesty je Děčín, Aut. Nádr. a poslední zastávka je Děčín, Březiny, Sídliště. 204 (Děčín, Březiny, Sídliště) je v provozu během víkendy.
Další informace: 204 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Děčína, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 204 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 204 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 204 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 204 (Děčín, Březiny, Sídliště) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 204 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Děčína, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Děčína, a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Děčína, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 204, v Praha
Dopravní podnik města Děčína, a.s. linky v Praha
- 210 - Děčín, Krásný Studenec – Děčín, Maxičky/ Jízdní řád
- 237 - Děčín, Chrochvice – Děčín, Nemocnice/ Jízdní řád
- 212 - Děčín, Bělá – Děčín, Folknáře/ Jízdní řád
- 201 - Děčín, Chrochvice – Děčín, Pod Nemocnicí/ Jízdní řád
- 217 - Děčín, Autobusové nádraží – Děčín, Východní nádraží – Děčín, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 233 - Děčín, Chrochvice – Děčín, Bynov/ Jízdní řád
- 209 - Děčín, Autobusové nádraží – Děčín, Nebočady/ Jízdní řád
- 208 - Děčín, Autobusové nádraží – Děčín, Velká Veleň/ Jízdní řád
- 229 - Děčín, Bynov – Děčín, Nebočady/ Jízdní řád
- 202 - Děčín, Bynov – Děčín, Staré Město/ Jízdní řád
- 232 - Děčín, Želenice – Děčín, Nebočady/ Jízdní řád
- 214 - Děčín, Škrabky – Děčín, Podskalí/ Jízdní řád
- 216 - Děčín, ZOO Děčín – Děčín, Autobusové nádraží – Děčín, ZOO Děčín/ Jízdní řád
- 218 - Děčín, Horní Oldřichov – Děčín, Na Vyhlídce/ Jízdní řád