210
Jízdní řád 210 – Děčín, Jalůvčí Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Děčín, Aut. Nádr. Děčín, Hlavní Nádraží Děčín, Tyršův Most Děčín, Přípeř, U Přejezdu Děčín, Přípeř Děčín, Jalůvčí, Rozc. Děčín, Jalůvčí 5:58 6:00 6:02 6:03 6:05 6:06 6:07 7:08 7:10 7:12 7:14 7:16 7:18 7:19 7:43 7:45 7:47 7:48 7:50 7:51 7:52 8:29 8:30 8:31 8:33 8:34 8:35 8:37 10:49 10:50 10:51 10:53 10:54 10:55 10:57 11:49 11:50 11:51 11:53 11:54 11:55 11:57 12:49 12:50 12:51 12:53 12:54 12:55 12:57 13:28 13:30 13:31 13:32 13:34 13:35 13:36 15:04 15:05 15:06 15:08 15:09 15:10 15:12 16:04 16:05 16:06 16:08 16:09 16:10 16:12 17:16 17:18 17:20 17:21 17:23 17:24 17:25 18:07 18:08 18:09 18:11 18:12 18:13 18:15 18:37 18:38 18:39 18:41 18:42 18:43 18:45 4:34 4:35 4:36 4:38 4:39 4:40 4:42
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Děčín, Krásný Studenec - - - 8:29 10:49 11:49 12:49 - 15:04 16:04 - 18:07 18:37 Děčín, U Tabule - - - 8:30 10:50 11:50 12:50 - 15:05 16:05 - 18:08 18:38 Děčín, Na Skluzu - - - 8:31 10:51 11:51 12:51 - 15:06 16:06 - 18:09 18:39 Děčín, Vodárna - - - 8:33 10:53 11:53 12:53 - 15:08 16:08 - 18:11 18:41 Děčín, Na Stráni - - - 8:34 10:54 11:54 12:54 - 15:09 16:09 - 18:12 18:42 Děčín, U Kaple - - - 8:35 10:55 11:55 12:55 - 15:10 16:10 - 18:13 18:43 Děčín, Výtopny - - - 8:37 10:57 11:57 12:57 - 15:12 16:12 - 18:15 18:45 Děčín, Aut. Nádr. 5:58 7:08 7:43 8:38 10:58 11:58 12:58 13:28 15:13 16:13 17:16 18:16 18:46 Děčín, Hlavní Nádraží 6:00 7:10 7:45 8:40 11:00 12:00 13:00 13:30 15:15 16:15 17:18 18:18 18:48 Děčín, Tyršův Most 6:02 7:12 7:47 8:42 11:02 12:02 13:02 13:31 15:17 16:17 17:20 18:20 18:50 Děčín, Přípeř, U Přejezdu 6:03 7:14 7:48 8:43 11:03 12:03 13:03 13:32 15:18 16:18 17:21 18:21 18:51 Děčín, Přípeř 6:05 7:16 7:50 8:45 11:05 12:05 13:05 13:34 15:20 16:20 17:23 18:23 18:53 Děčín, Jalůvčí, Rozc. 6:06 7:18 7:51 8:46 11:06 12:06 13:06 13:35 15:21 16:21 17:24 18:24 18:54 Děčín, Jalůvčí 6:07 7:19 7:52 8:47 11:07 12:07 13:07 13:36 15:22 16:22 17:25 18:25 18:55
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Děčín, Krásný Studenec - 15:15 17:15 Děčín, U Tabule - 15:16 17:16 Děčín, Na Skluzu - 15:17 17:17 Děčín, Vodárna - 15:19 17:19 Děčín, Na Stráni - 15:20 17:20 Děčín, U Kaple - 15:21 17:21 Děčín, Výtopny - 15:23 17:23 Děčín, Aut. Nádr. 7:50 15:24 17:24 Děčín, Hlavní Nádraží 7:52 15:26 17:26 Děčín, Tyršův Most 7:54 15:28 17:28 Děčín, Přípeř, U Přejezdu 7:55 15:29 17:29 Děčín, Přípeř 7:57 15:31 17:31 Děčín, Jalůvčí, Rozc. 7:58 15:32 17:32 Děčín, Jalůvčí 7:59 15:33 17:33
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Děčín, Krásný Studenec - 15:15 17:15 4:34 Děčín, U Tabule - 15:16 17:16 4:35 Děčín, Na Skluzu - 15:17 17:17 4:36 Děčín, Vodárna - 15:19 17:19 4:38 Děčín, Na Stráni - 15:20 17:20 4:39 Děčín, U Kaple - 15:21 17:21 4:40 Děčín, Výtopny - 15:23 17:23 4:42 Děčín, Aut. Nádr. 7:50 15:24 17:24 4:43 Děčín, Hlavní Nádraží 7:52 15:26 17:26 4:45 Děčín, Tyršův Most 7:54 15:28 17:28 4:47 Děčín, Přípeř, U Přejezdu 7:55 15:29 17:29 4:48 Děčín, Přípeř 7:57 15:31 17:31 4:50 Děčín, Jalůvčí, Rozc. 7:58 15:32 17:32 4:51 Děčín, Jalůvčí 7:59 15:33 17:33 4:52
Jízdní řád Dopravní podnik města Děčína, a.s. Bus – 210 (Děčín, Jalůvčí) Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Děčína, a.s. na trase 210, Děčín, Jalůvčí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Děčín, Krásný Studenec stanice do Děčín, Jalůvčí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Děčína, a.s..
Poslední aktualizace v 29. duben 2024
Jízdní řád alternativních tras 210