קו 247
לוד←ראשון לציון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו הbus 247 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו bus 247 (לוד←ראשון לציון) יש 66 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית לוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו bus 247 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←ראשון לציון (66 תחנות)
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
ד''ר מרדכי וחווה פרימן/החלוץ
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי
שד. ירושלים/גבריאל
שדרות ירושלים/תל חי
כלא אילון
כלא איילון
ת. מרכזית רמלה
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
שדרות הרצל/ההגנה
עירייה/ויצמן
ויצמן/בר אילן
מאיר בר אילן/הרב אברהם הלל
מאיר בר אילן/הרב מוהילבר
מרכז מסחרי/יוספטל
יוספטל/צה''ל
צה''ל/בן צבי
בן צבי/לוי אשכול
בית ספר עמל/בן צבי
בן צבי/שטיין
יהודה שטיין/הלוחם
בית ספר מקיף/יהודה שטיין
קרן היסוד/צה''ל
גולדה מאיר/משה שרת
כביש 200/משה דיין
ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
ישיבת נווה ארץ/ז'בוטינסקי
ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הירדן
איילה/דרך חיים
איילה/דיזנגוף
הבנים/נצר סירני
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
מרכז בריאות/יצחק רבין
ת. רכבת באר יעקב/דרך החיים
שדרות יצחק רבין/יהלום
מרגולין/ישראל שמיד
מרגולין/רמב''ם
מרגולין/נחשון
מרגולין/קימרוב
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
עין הקורא/הרצל
ז'בוטינסקי/שפינוזה
שדרות בגין/ז'בוטינסקי
שדרות בגין/יוהנה ז'בוטינסקי
שדרות בן גוריון/ שדרות בגין
שד. בן גוריון/המעיין
בן גוריון/ההסתדרות
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 247
מתי מתחיל לפעול קו bus 247?
קו 247 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו bus 247 מפסיק לעבוד?
קו 247 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו bus 247?
כדי לראות מתי קו לוד←ראשון לציון הBus מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו Bus לוד←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו הbus 247 (לוד←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו הbus לוד←ראשון לציון (לוד←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו הbus 247 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו הbus 247 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו הbus 247 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו הbus 247 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו bus 247
קו הbus 247, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ב׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ג׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ד׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 15:45 | 20 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של bus קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל247 (מ ת. מרכזית לוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי הbus, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 247 (לוד←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו הbus על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו הbus 247
תעריף הנסיעה ב247 (לוד←ראשון לציון) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
247 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו bus 247 היא ת. מרכזית לוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 247 (לוד←ראשון לציון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של bus, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קוbus 247. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי bus, ובקו bus 247.
מעקב אחר קו הBus 247 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 247 (לוד←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו הbus 247 או כדי לעקוב אחרי כל קו bus של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את הbus שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים בBus, Tram, Israel Railways, Carmelit / Rachbalit או Navetta, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו bus אחר, כולל קו 247 ב-ישראל
247 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים