Linka 25
Výstaviště
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 25 tramvaj (Aktualizováno)
25 tramvaj ה má 26 stanic odjíždí z Bílá Hora a končí v Výstaviště.
Vyberte 25 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Výstaviště (26 zastávek)
Bílá Hora
Malý Břevnov
Obora Hvězda
Vypich
Říčanova
Břevnovský Klášter
U Kaštanu
Drinopol
Marjánka
Malovanka
Park Maxe Van Der Stoela
Vozovna Střešovice
Prašný Most
Hradčanská
Sparta
Letenské Náměstí
Kamenická
Strossmayerovo Náměstí
Vltavská
Holešovická Tržnice
Dělnická
U Průhonu
Ortenovo Náměstí
Nádraží Holešovice
Výstaviště
Výstaviště
25 Často kladené dotazy
V kolik začne 25 tramvaj fungovat?
Služby na 25 tramvaj začínají v 04:46 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 25 tramvaj fungovat?
Služby na 25 tramvaj končí v 23:22 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 25 tramvaj?
Kdy přijde linka Výstaviště Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Výstaviště Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 25 tramvaj společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 25 tramvaj na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 25 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 25. tramvaj stanice.
25 tramvaj Jízdní řád
25 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:46 - 23:22
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:46 - 23:22 | 8 - 15 |
út | 04:46 - 23:22 | 8 - 15 |
st | 04:46 - 23:22 | 15 - 20 |
čt | 04:46 - 23:22 | 8 - 15 |
pá | 04:46 - 23:22 | 8 - 15 |
so | 04:46 - 23:22 | 15 - 20 |
ne | 04:46 - 23:22 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 25 (od Bílá Hora), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 25 v reálném čase. (Výstaviště) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 25 tramvaj
Ceny DPP 25 (Výstaviště) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
25 (DPP)
První zastávka 25 tramvaj cesty je Bílá Hora a poslední zastávka je Výstaviště. 25 (Výstaviště) je v provozu během každý den.
Další informace: 25 má 26 stanic a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 25 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 25 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 25 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 25 (Výstaviště) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 25 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 25, v Praha
25 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 33 - Bílá Hora - Malostranská - Bílá Hora
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád