Linka 255
Letovice, železniční stanice - Boskovice, 17. listopadu
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 255 autobus (Aktualizováno)
255 autobus (Boskovice, Aut.St.) má 11 zastávek odjíždí z Letovice, Železniční Stanice a končí v Boskovice, Aut.St..
Vyberte 255 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Boskovice, Aut.St. (11 zastávek)
Letovice, Železniční Stanice
Letovice, Náměstí
Letovice, Tylex
Letovice, Zboněk
Svitávka, Sasina
Svitávka, U Labutě
Svitávka, Náměstí
Svitávka, Mš
Boskovice, Mladkov
Boskovice, Nemocnice
Boskovice, Aut.St.
255 Často kladené dotazy
V kolik začne 255 autobus fungovat?
Služby na 255 autobus začínají v 05:56 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 255 autobus fungovat?
Služby na 255 autobus končí v 18:23 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 255 autobus?
Kdy přijde linka Letovice, železniční stanice - Boskovice, 17. listopadu autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Letovice, železniční stanice - Boskovice, 17. listopadu autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 255 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 255. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 255 (od Letovice, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 255 v reálném čase. (Boskovice, Aut.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 255 autobus
Ceny IDS JMK 255 (Boskovice, Aut.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
255 (IDS JMK)
První zastávka 255 autobus cesty je Letovice, Železniční Stanice a poslední zastávka je Boskovice, Aut.St.. 255 (Boskovice, Aut.St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 255 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 255 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 255 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 255 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 255 (Boskovice, Aut.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 255 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 255, v Brno
255 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 331 - Tišnov, Pejškov - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, motorest - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st./ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- XR56 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Staré Město u Uherského Hradiště/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 531 - Hustopeče, autobusové nádraží - Pouzdřany, obecní úřad/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 815 - Znojmo, autobusové nádraží - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 350 - Řikonín, železniční stanice - Milešín/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, náměstí - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 509 - Hlavní nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád