Tramvaj - 26

26

Divoká Šárka - Nádraží Hostivař

DPP

Stav linky: Upravená služba

Publikováno na: 07/27/2018 8:26 AM
Postihnuté linky: DPP - 6, 8, 17, 26, 41
Krátkodobé přerušení provozu tramvají v úseku od křižovatky u Letenského tunelu ke Strossmayerovu náměstí ... více

26 tramvaj jízdní řád cesty a zastávky

26 tramvaj (Směr: Divoká Šárka) má 45 stanic odjíždí z Nádraží Hostivař a končí v Divoká Šárka.

26 tramvaj náhled na jízdní řád: Normálně začíná jezdit od 0:04 a končí v 23:44. Běžné dny provozu: víkendy.

Vyberte 26 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.

Pokyny: Divoká Šárka

Nádraží Hostivař Nádraží Hostivař, Praha Nejbližší odjezdy
Hostivařská Nejbližší odjezdy
Na Groši Na Groši, Praha Nejbližší odjezdy
Obchodní Centrum Hostivař Obchodní centrum Hostivař, Praha Nejbližší odjezdy
Sídliště Zahradní Město Sídliště Zahradní Město, Praha Nejbližší odjezdy
Zahradní Město Švehlova 2254/8, Praha Nejbližší odjezdy
Na Padesátém Průběžná 633/89, Praha Nejbližší odjezdy
Dubečská Průběžná 1543/78, Praha Nejbližší odjezdy
Radošovická Průběžná 1938/56, Praha Nejbližší odjezdy
Nádraží Strašnice Průběžná 1155/38, Praha Nejbližší odjezdy
Na Hroudě Gutova 71/22, Praha Nejbližší odjezdy
Strašnická Starostrašnická 100/31, Praha Nejbližší odjezdy
Vozovna Strašnice Vinohradská 1511/230, Praha Nejbližší odjezdy
Vozovna Strašnice Vinohradská 1511/230, Praha Nejbližší odjezdy
Krematorium Strašnice Vinohradská 2264/216, Praha Nejbližší odjezdy
Vinohradské Hřbitovy Vinohradská 2517/212a, Praha Nejbližší odjezdy
Želivského Vinohradská 2405/188, Praha Nejbližší odjezdy
Mezi Hřbitovy Nejbližší odjezdy
Nákladové Nádraží Žižkov Ke Kapslovně 1918/2, Praha Nejbližší odjezdy
Olšanská Olšanská, Praha Nejbližší odjezdy
Olšanské Náměstí Táboritská, Praha Nejbližší odjezdy
Lipanská Lipanská 461/6, Praha Nejbližší odjezdy
Husinecká Seifertova 561/45, Praha Nejbližší odjezdy
Hlavní Nádraží Bolzanova, Praha Nejbližší odjezdy
Masarykovo Nádraží Havlíčkova 1029/3, Praha Nejbližší odjezdy
Náměstí Republiky Na poříčí 2090/2, Praha Nejbližší odjezdy
Dlouhá Třída Revoluční 1201/18, Praha Nejbližší odjezdy
Strossmayerovo Náměstí Dukelských hrdinů 691/33, Praha Nejbližší odjezdy
Kamenická Milady Horákové 807/31, Praha Nejbližší odjezdy
Letenské Náměstí Milady Horákové 382/75, Praha Nejbližší odjezdy
Korunovační Milady Horákové 862/72, Praha Nejbližší odjezdy
Sparta Milady Horákové 848/90, Praha Nejbližší odjezdy
Hradčanská Milady Horákové 109, Praha Nejbližší odjezdy
Vítězné Náměstí Vítězné Náměstí 578/3, Praha Nejbližší odjezdy
Dejvická Evropská 515/8, Praha Nejbližší odjezdy
Thákurova Evropská 550/28, Praha Nejbližší odjezdy
Hadovka Evropská 126/66, Praha Nejbližší odjezdy
Na Pískách Na Pískách, Praha Nejbližší odjezdy
Bořislavka Evropská 568/63, Praha Nejbližší odjezdy
Sídliště Červený Vrch Evropská 689/148, Praha Nejbližší odjezdy
Červený Vrch Evropská 640/107, Praha Nejbližší odjezdy
Nádraží Veleslavín Vokovická, Praha Nejbližší odjezdy
Nad Džbánem Evropská 371/131, Praha Nejbližší odjezdy
Vozovna Vokovice Do Vozovny, Praha Nejbližší odjezdy
Divoká Šárka Evropská 657, Praha Nejbližší odjezdy

26 Často kladené dotazy

V kolik začne 26 tramvaj fungovat?

26 tramvaj začíná fungovat v 0:04 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 26 tramvaj fungovat?

26 tramvaj přestává jezdit v 23:44 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 26 tramvaj?

Kdy dorazí Divoká Šárka - Nádraží Hostivař Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Divoká Šárka - Nádraží Hostivař Tramvaj, která je vám nejblíže

Seznam 26 tramvaj zastávek

Nádraží Hostivař • Hostivařská • Na Groši • Obchodní Centrum Hostivař • Sídliště Zahradní Město • Zahradní Město • Na Padesátém • Dubečská • Radošovická • Nádraží Strašnice • Na Hroudě • Strašnická • Vozovna Strašnice • Vozovna Strašnice • Krematorium Strašnice • Vinohradské Hřbitovy • Želivského • Mezi Hřbitovy • Nákladové Nádraží Žižkov • Olšanská • Olšanské Náměstí • Lipanská • Husinecká • Hlavní Nádraží • Masarykovo Nádraží • Náměstí Republiky • Dlouhá Třída • Strossmayerovo Náměstí • Kamenická • Letenské Náměstí • Korunovační • Sparta • Hradčanská • Vítězné Náměstí • Dejvická • Thákurova • Hadovka • Na Pískách • Bořislavka • Sídliště Červený Vrch • Červený Vrch • Nádraží Veleslavín • Nad Džbánem • Vozovna Vokovice • Divoká Šárka

Seznam 26 tramvaj ulic

Nádraží Hostivař • Na Groši • Obchodní centrum Hostivař • Sídliště Zahradní Město • Švehlova 2254/8 • Průběžná 633/89 • Průběžná 1543/78 • Průběžná 1938/56 • Průběžná 1155/38 • Gutova 71/22 • Starostrašnická 100/31 • Vinohradská 1511/230 • Vinohradská 1511/230 • Vinohradská 2264/216 • Vinohradská 2517/212a • Vinohradská 2405/188 • Ke Kapslovně 1918/2 • Olšanská • Táboritská • Lipanská 461/6 • Seifertova 561/45 • Bolzanova • Havlíčkova 1029/3 • Na poříčí 2090/2 • Revoluční 1201/18 • Dukelských hrdinů 691/33 • Milady Horákové 807/31 • Milady Horákové 382/75 • Milady Horákové 862/72 • Milady Horákové 848/90 • Milady Horákové 109 • Vítězné Náměstí 578/3 • Evropská 515/8 • Evropská 550/28 • Evropská 126/66 • Na Pískách • Evropská 568/63 • Evropská 689/148 • Evropská 640/107 • Vokovická • Evropská 371/131 • Do Vozovny • Evropská 657

26 tramvaj Jízdní řád

26 tramvaj linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 0:04 - 23:44

Pondělí 0:04 - 23:44
Úterý 0:04 - 23:44
Středa 0:04 - 23:44
Čtvrtek 0:04 - 23:44
Pátek 0:04 - 23:44
Sobota 0:04 - 23:44
Neděle 0:04 - 23:44
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2200 měst v 80+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

První zastávka 26 tramvaj cesty je Nádraží Hostivař a poslední zastávka je Divoká Šárka. 26 (Směr: Divoká Šárka) je v provozu během víkendy.

Další informace: 26 má 45 stanic a celková doba cesty je zhruba 70 minut.

Jste na cestě? Podívejte se, proč 170 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 26 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 26 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.

26 v okolí

Praha veřejná hromadná doprava

26 Často kladené dotazy

V kolik začne 26 tramvaj fungovat?

26 tramvaj začíná fungovat v 0:04 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik přestává 26 tramvaj fungovat?

26 tramvaj přestává jezdit v 23:44 v Neděle, Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota.

V kolik dorazí 26 tramvaj?

Kdy dorazí Divoká Šárka - Nádraží Hostivař Tramvaj? Klikněte zde pro živé časy příjezdů a pro zobrazení celého řádu pro Divoká Šárka - Nádraží Hostivař Tramvaj, která je vám nejblíže

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další