Linka 312
Lichoceves
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 312 autobus (Aktualizováno)
312 autobus ה má 21 zastávek odjíždí z Bořislavka a končí v Lichoceves.
Vyberte 312 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lichoceves (21 zastávek)
Bořislavka
Jenerálka
Nad Habrovkou
Průhonský Háj
Na Parcelách
Škola Nebušice
K Noskovně
Na Mlýnici
U Václava
K Juliáně
Přední Kopanina
K Tuchoměřicům
Tuchoměřice, Outlet
Tuchoměřice, Ke Kopanině
Tuchoměřice, U Dvora
Tuchoměřice, Kněžívka
Tuchoměřice, Obecní Úřad
Tuchoměřice, U Hřiště
Tuchoměřice, Zámek
Tuchoměřice, Špejchar
Lichoceves
312 Často kladené dotazy
V kolik začne 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus začínají v 06:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus končí v 15:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 312 autobus?
Kdy přijde linka Lichoceves Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lichoceves Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 312 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 312. autobus zastávka.
312 autobus Jízdní řád
312 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:45 - 15:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:45 - 15:30 | 60 |
út | 06:45 - 15:30 | 60 |
st | 06:45 - 15:30 | 60 |
čt | 06:45 - 15:30 | 60 |
pá | 06:45 - 15:30 | 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 312 (od Bořislavka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 312 v reálném čase. (Lichoceves) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 312 autobus
Ceny DPP 312 (Lichoceves) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
312 (DPP)
První zastávka 312 autobus cesty je Bořislavka a poslední zastávka je Lichoceves. 312 (Lichoceves) je v provozu během víkendy.
Další informace: 312 má 21 zastávek a celková doba cesty je zhruba 27 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 312 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 312 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 312 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 312 (Lichoceves) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 312 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 312, v Praha
DPP linky v Praha
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 172 - Smíchovské nádraží - Velká Chuchle - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- X27
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 128 - Hlubočepy - Žvahov - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 911 - Sídliště Čakovice - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 916 - Palmovka - Vinořský hřbitov/ Jízdní řád
- 196 - Smíchovské nádraží - Kačerov - Kloboučnická/ Jízdní řád
- X22 - Malostranská - Újezd
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 169 - Kobylisy - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 231 - Na Knížecí - Dívčí hrady - Na Knížecí/ Jízdní řád
- X125 - Smíchovské nádraží - Jižní Město/ Jízdní řád
- 915 - Cukrovar Čakovice - Miškovice/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád
- 101 - Viktoria Žižkov - Skalka - Zentiva/ Jízdní řád