Linka 312
Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 312 autobus (Aktualizováno)
312 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Bořislavka a končí v Tuchoměřice, Štěrbův Mlýn.
Vyberte 312 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn (20 zastávek)
Bořislavka
Jenerálka
Nad Habrovkou
Průhonský Háj
Na Parcelách
Škola Nebušice
K Noskovně
Na Mlýnici
U Václava
K Juliáně
Přední Kopanina
K Tuchoměřicům
Tuchoměřice, Outlet
Tuchoměřice, Ke Kopanině
Tuchoměřice, U Dvora
Tuchoměřice, Kněžívka
Tuchoměřice, Obecní Úřad
Tuchoměřice, Statenická
Tuchoměřice, Pastvišťata
Tuchoměřice, Štěrbův Mlýn
312 Často kladené dotazy
V kolik začne 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus začínají v 06:25 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus končí v 07:00 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 312 autobus?
Kdy přijde linka Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 312 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 312 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 312 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 312. autobus zastávka.
312 autobus Jízdní řád
312 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:25 - 07:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:25 - 07:00 | 35 |
út | 06:25 - 07:00 | 35 |
st | 09:45 - 15:45 | 180 |
čt | 06:25 - 07:00 | 35 |
pá | 06:25 - 07:00 | 35 |
so | 09:45 - 15:45 | 180 |
ne | 09:45 - 15:45 | 180 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 312 (od Bořislavka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 312 v reálném čase. (Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 312 autobus
Ceny DPP 312 (Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
312 (DPP)
První zastávka 312 autobus cesty je Bořislavka a poslední zastávka je Tuchoměřice, Štěrbův Mlýn. 312 (Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn) je v provozu během každý den.
Další informace: 312 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 312 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 312 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 312 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 312 (Tuchoměřice,Štěrbův Mlýn) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 312 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 312, v Praha
312 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 196 - Smíchovské nádraží - Kačerov - Kloboučnická/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 128 - Hlubočepy - Žvahov - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 156 - Nádraží Holešovice - OC Stromovka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 269 - Nádraží Radotín - Škola Radotín/ Jízdní řád
- 215 - Kačerov - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád
- 111 - Skalka - Dubeč - Koloděje/ Jízdní řád
- 144 - Kobylisy - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 101 - Viktoria Žižkov - Skalka - Zentiva/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 134 - Podolská vodárna - Dvorce/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 173 - Depo Hostivař - Kardausova/ Jízdní řád
- 159 - Letňany - Vinoř/ Jízdní řád
- 161 - Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád