Linka 321
Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 321 autobus (Aktualizováno)
321 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Čebín, Železniční Stanice a končí v Drásov, Kostel.
Přehled jízdního řádu 321 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:45. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 321 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Drásov, Kostel (6 zastávek)
Čebín, Železniční Stanice
Čebín, Sídliště
Čebín, Náměstí
Čebín, Sídliště
Drásov, Siemens
Drásov, Kostel
321 Často kladené dotazy
V kolik začne 321 autobus fungovat?
Služby na 321 autobus začínají v 07:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 321 autobus fungovat?
Služby na 321 autobus končí v 07:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 321 autobus?
Kdy přijde linka Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 321 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 321. autobus zastávka.
321 autobus Jízdní řád
321 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:45 | Jediný odjezd |
út | 07:45 | Jediný odjezd |
st | 07:45 | Jediný odjezd |
čt | 07:45 | Jediný odjezd |
pá | 07:45 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 321 (od Čebín, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 321 v reálném čase. (Drásov, Kostel) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 321 autobus
Ceny IDS JMK 321 (Drásov, Kostel) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
321 (IDS JMK)
První zastávka 321 autobus cesty je Čebín, Železniční Stanice a poslední zastávka je Drásov, Kostel. 321 (Drásov, Kostel) je v provozu během víkendy.
Další informace: 321 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 321 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 321 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 321 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 321 (Drásov, Kostel) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 321 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 321, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- X4 - Mostecká - Babická
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 314 - Tišnov, železniční stanice - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 812 - Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád