Linka 371
Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 371 autobus (Aktualizováno)
371 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Kobylisy a končí v Klecany, Astrapark.
Vyberte 371 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Klecany,Astrapark (12 zastávek)
Kobylisy
Vozovna Kobylisy
Počeradská
Prunéřovská
Zdiby, U Celnice
Zdiby, U Parku
Zdiby, Veltěž, Pošta
Zdiby, Veltěž
Zdiby, Přemyšlení
Zdiby, Přemyšlení, V Remízkách
Klecany, U Hřbitova
Klecany, Astrapark
371 Často kladené dotazy
V kolik začne 371 autobus fungovat?
Služby na 371 autobus začínají v 06:05 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 371 autobus fungovat?
Služby na 371 autobus končí v 18:24 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 371 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 371 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 371 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 371 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 371. autobus zastávka.
371 autobus Jízdní řád
371 autobus cesta je v provozu pondělí, úterý, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:05 - 18:24
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:05 - 18:24 | 40 |
út | 06:05 - 18:24 | 40 |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 06:05 - 18:24 | 40 |
pá | 06:05 - 18:24 | 40 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 371 (od Kobylisy), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 371 v reálném čase. (Klecany,Astrapark) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 371 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 371 (Klecany,Astrapark) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
371 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 371 autobus cesty je Kobylisy a poslední zastávka je Klecany, Astrapark. 371 (Klecany,Astrapark) je v provozu během pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
Další informace: 371 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 371 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 371 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 371 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 371 (Klecany,Astrapark) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 371 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 371, v Praha
371 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 747 - Mělník - Byšice - Všetaty/ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 349 - Praha,Ládví - Mělník,Mlazice/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád