Linka 372
Hostín U Vojkovic
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 372 autobus (Aktualizováno)
372 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Odolena Voda, Dolní Náměstí a končí v Hostín U Vojkovic.
Vyberte 372 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hostín U Vojkovic (7 zastávek)
Odolena Voda, Dolní Náměstí
Úžice
Úžice, Červená Lhota
Dřínov, Stavadla
Dřínov, Náves
Dřínov, U Kříže
Hostín U Vojkovic
372 Často kladené dotazy
V kolik začne 372 autobus fungovat?
Služby na 372 autobus začínají v 15:44 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 372 autobus fungovat?
Služby na 372 autobus končí v 19:44 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 372 autobus?
Kdy přijde linka Hostín U Vojkovic Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hostín U Vojkovic Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 372 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 372 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 372 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 372. autobus zastávka.
372 autobus Jízdní řád
372 autobus cesta je v provozu středa, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 15:44 - 19:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 15:44 - 19:44 | 240 |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 15:44 - 19:44 | 240 |
ne | 15:44 - 19:44 | 240 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 372 (od Odolena Voda, Dolní Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 372 v reálném čase. (Hostín U Vojkovic) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 372 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 372 (Hostín U Vojkovic) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
372 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 372 autobus cesty je Odolena Voda, Dolní Náměstí a poslední zastávka je Hostín U Vojkovic. 372 (Hostín U Vojkovic) je v provozu během středa, sobota, neděle.
Další informace: 372 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 372 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 372 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 372 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 372 (Hostín U Vojkovic) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 372 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 372, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 470 - Mělník - Chlumín - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád