Linka 375
Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st.
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 375 autobus (Aktualizováno)
375 autobus ה má 26 zastávek odjíždí z Českomoravská a končí v Brandýs N.L.-St.Bol., Aut.St..
Vyberte 375 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Brandýs N.L.-St.Bol.,Aut.St. (26 zastávek)
Českomoravská
Vysočanská
Prosek
Nový Prosek
Letňanská
Letňany
U Vodojemu
Důstojnické Domy
Letecké Muzeum
Huntířovská
Kbely
Mladějovská
Vinořský Zámek
Vinořský Hřbitov
Lohenická
Vinoř
Podolanka
Dřevčice, Rozc.Jenštejn
Dřevčice
Dřevčice, Cihelna
Brandýs N.L.-St.Bol., Zahradní Město
Brandýs N.L.-St.Bol., Vrábí
Brandýs N.L.-St.Bol., Nám.
Brandýs N.L.-St.Bol., Most
Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány
Brandýs N.L.-St.Bol., Aut.St.
375 Často kladené dotazy
V kolik začne 375 autobus fungovat?
Služby na 375 autobus začínají v 06:01 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 375 autobus fungovat?
Služby na 375 autobus končí v 23:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 375 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 375 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 375. autobus zastávka.
375 autobus Jízdní řád
375 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:45 - 23:31
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:45 - 23:31 | 11 - 270 |
út | 06:45 - 23:31 | 11 - 270 |
st | 06:45 - 23:31 | 11 - 270 |
čt | 06:45 - 23:31 | 11 - 270 |
pá | 06:45 - 23:31 | 11 - 270 |
so | 06:01 - 23:31 | 60 |
ne | 06:01 - 23:31 | 60 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 375 (od Českomoravská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 375 v reálném čase. (Brandýs N.L.-St.Bol.,Aut.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 375 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 375 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Aut.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
375 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 375 autobus cesty je Českomoravská a poslední zastávka je Brandýs N.L.-St.Bol., Aut.St.. 375 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Aut.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 375 má 26 zastávek a celková doba cesty je zhruba 42 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 375 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 375 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 375 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 375 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Aut.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 375 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 375, v Praha
375 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád
- 470 - Mělník - Chlumín - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 475 - Mělník - Horní Počaply - Bechlín/ Jízdní řád
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 666 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný/ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád