Linka 391
Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st.
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 391 autobus (Aktualizováno)
391 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Nádraží Klánovice a končí v Dobročovice.
Vyberte 391 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dobročovice (11 zastávek)
Nádraží Klánovice
Hulická
Újezd Nad Lesy
Sudějovická
Zbyslavská
Rohožnická
Květnice, Na Ladech
Květnice, Za Mlýnem
Květnice, Rozc.
Květnice
Dobročovice
391 Často kladené dotazy
V kolik začne 391 autobus fungovat?
Služby na 391 autobus začínají v 06:29 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 391 autobus fungovat?
Služby na 391 autobus končí v 22:49 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 391 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 391 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 391. autobus zastávka.
391 autobus Jízdní řád
391 autobus cesta jezdí o víkendech. Pravidelný jízdní řád: 06:29 - 22:49
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 06:29 - 22:49 | 80 - 240 |
ne | 06:29 - 22:49 | 80 - 240 |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 391 (od Nádraží Klánovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 391 v reálném čase. (Dobročovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 391 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 391 (Dobročovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
391 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 391 autobus cesty je Nádraží Klánovice a poslední zastávka je Dobročovice. 391 (Dobročovice) je v provozu během Víkend.
Další informace: 391 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 391 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 391 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 391 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 391 (Dobročovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 391 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 391, v Praha
391 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 264 - Sudějovická - Hulická/ Jízdní řád
- 343 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Nehvizdy,Škola/ Jízdní řád
- 653 - Ondřejov - Kaliště,Poddubí/ Jízdní řád
- 397 - Praha,Opatov - Modletice,Doubravice/ Jízdní řád
- 445 - Březová-Oleško - Vrané nad Vltavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 303 - Praha,Černý Most - Křenice/ Jízdní řád
- 333 - Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 582 - Strančice - Tehov - Světice - Říčany/ Jízdní řád
- 209 - Letňany - Ve Žlíbku - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 268 - Želivského - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 484 - Úvaly - Horoušany - Úvaly/ Jízdní řád
- 960 - Praha,Budějovická - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 383 - Praha,Háje - Chocerady/ Jízdní řád
- 273 - Depo Hostivař - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 224 - Dolnopočernický hřbitov - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 326 - Praha,Volha - Jesenice,Belnická/ Jízdní řád
- 163 - Depo Hostivař - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 339 - Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice/ Jízdní řád
- 328 - Praha,Opatov - Modletice,Doubravice/ Jízdní řád
- 656 - Hovorčovice - Zlonín - Hovorčovice/ Jízdní řád