Linka 398
Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st.
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 398 autobus (Aktualizováno)
398 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Černý Most a končí v Kostelní Lhota.
Vyberte 398 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kostelní Lhota (19 zastávek)
Černý Most
Chvaly
Nádraží Horní Počernice
Na Kovárně
Sychrov
Jirny, Logistický Park
Jirny, Rozc.
Nehvizdy, Na Bulánce
Nehvizdy
Nehvizdy, U Studánky
Mochov
Přerov N.L., Rozc.U Obory
Starý Vestec
Velenka
Hradištko, Kersko Hl.Sil.
Sadská, Kaple
Sadská
Kostelní Lhota, U Kovárny
Kostelní Lhota
398 Často kladené dotazy
V kolik začne 398 autobus fungovat?
Služby na 398 autobus začínají v 06:45 dne neděle.
V kolik přestává 398 autobus fungovat?
Služby na 398 autobus končí v 06:45 dne neděle.
V kolik dorazí 398 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 398 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 398. autobus zastávka.
398 autobus Jízdní řád
398 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 14:15 - 16:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:15 - 16:15 | 120 |
út | 14:15 - 16:15 | 120 |
st | 14:15 - 16:15 | 120 |
čt | 14:15 - 16:15 | 120 |
pá | 14:15 - 16:15 | 120 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | 06:45 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 398 (od Černý Most), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 398 v reálném čase. (Kostelní Lhota) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 398 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 398 (Kostelní Lhota) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
398 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 398 autobus cesty je Černý Most a poslední zastávka je Kostelní Lhota. 398 (Kostelní Lhota) je v provozu během víkendy.
Další informace: 398 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 50 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 398 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 398 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 398 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 398 (Kostelní Lhota) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 398 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 398, v Praha
398 - Alternativní cíle
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 436 - Nymburk - Vlkava - Lipník/ Jízdní řád
- 498 - Poděbrady - Pečky/ Jízdní řád
- 535 - Kolín - Týnec nad Labem - Hlavečník - Kladruby n.L.,Bílé Vchynice/ Jízdní řád
- 497 - Nymburk - Kostomlaty nad Labem - Milovice/ Jízdní řád
- 539 - Poděbrady - Křečkov/ Jízdní řád
- 540 - Poděbrady - Úmyslovice - Dymokury - Záhornice/ Jízdní řád
- 533 - Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou/ Jízdní řád
- 426 - Pečky - Klučov,Skramníky - Český Brod - Tuklaty,Tlustovousy/ Jízdní řád
- 674 - Nymburk - Netřebice - Křinec - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 538 - Městec Králové - Křinec/ Jízdní řád
- 662 - Čelákovice - Český Brod - Kouřim/ Jízdní řád
- 794 - Vlašim - Javorník - Zbizuby,Vranice - Chabeřice,Holšice/ Jízdní řád
- 460 - Bečváry - Zásmuky - Plaňany - Vrbčany/ Jízdní řád
- 661 - Český Brod - Starý Vestec - Lysá n.L./ Jízdní řád
- 675 - Kolín - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 707 - Kolín - Nové Dvory - Svatý Mikuláš - Kolín/ Jízdní řád
- 679 - Poděbrady - Velim - Kolín/ Jízdní řád
- 542 - Poděbrady - Dymokury - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 430 - Lysá nad Labem - Milovice - Lipník/ Jízdní řád
- 537 - Kolín - Býchory - Jestřabí Lhota/ Jízdní řád