Linka 42
Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 42 autobus (Aktualizováno)
42 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Královo Pole, Nádraží a končí v Řečkovice, Hřbitov.
Přehled jízdního řádu 42 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:04. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 42 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Řečkovice, Hřbitov (10 zastávek)
Královo Pole, Nádraží
Semilasso
Tylova
Hudcova
Kořískova
Žitná
Letovická
Horácké Náměstí
Palackého Náměstí
Řečkovice, Hřbitov
42 Často kladené dotazy
V kolik začne 42 autobus fungovat?
Služby na 42 autobus začínají v 05:04 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 42 autobus fungovat?
Služby na 42 autobus končí v 05:04 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 42 autobus?
Kdy přijde linka Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 42 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 42. autobus zastávka.
42 autobus Jízdní řád
42 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:04
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:04 | Jediný odjezd |
út | 05:04 | Jediný odjezd |
st | 05:04 | Jediný odjezd |
čt | 05:04 | Jediný odjezd |
pá | 05:04 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 42 (od Královo Pole, Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 42 v reálném čase. (Řečkovice, Hřbitov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 42 autobus
Ceny IDS JMK 42 (Řečkovice, Hřbitov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
42 (IDS JMK)
První zastávka 42 autobus cesty je Královo Pole, Nádraží a poslední zastávka je Řečkovice, Hřbitov. 42 (Řečkovice, Hřbitov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 42 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 42 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 42 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 42 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 42 (Řečkovice, Hřbitov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 42 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 42, v Brno
42 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 253 - Boskovice, 17. listopadu - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 830 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 755 - Želeč, křižovatka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 312 - Kuřim, TOS - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád