Linka 47
Hlavní Nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 47 autobus (Aktualizováno)
47 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Staré Černovice a končí v Hlavní Nádraží.
Vyberte 47 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hlavní Nádraží (11 zastávek)
Staré Černovice
Vinohradská
Hájecká
Faměrovo Náměstí
Textilní Kombinát
Psychiatrická Nemocnice
Jiránkova
Tržní
Masná
Vlhká
Hlavní Nádraží
47 Často kladené dotazy
V kolik začne 47 autobus fungovat?
Služby na 47 autobus začínají v 05:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 47 autobus fungovat?
Služby na 47 autobus končí v 18:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 47 autobus?
Kdy přijde linka Hlavní Nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hlavní Nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 47 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 47. autobus zastávka.
47 autobus Jízdní řád
47 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:01 - 18:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:01 - 18:10 | 15 - 30 |
út | 05:01 - 18:10 | 15 - 30 |
st | 05:01 - 18:10 | 15 - 30 |
čt | 05:01 - 18:10 | 15 - 30 |
pá | 05:01 - 18:10 | 15 - 30 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 47 (od Staré Černovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 47 v reálném čase. (Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 47 autobus
Ceny IDS JMK 47 (Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
47 (IDS JMK)
První zastávka 47 autobus cesty je Staré Černovice a poslední zastávka je Hlavní Nádraží. 47 (Hlavní Nádraží) je v provozu během víkendy.
Další informace: 47 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 15 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 47 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 47 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 47 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 47 (Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 47 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 47, v Brno
47 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 311 - Kuřim, Prefa - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 405 - Zastávka, železniční stanice - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 450 - Jiřice u Miroslavi - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 253 - Boskovice, 17. listopadu - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád