Linka 471
Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 471 autobus (Aktualizováno)
471 autobus ה má 33 zastávek odjíždí z Mělník, Mlazice a končí v Kostelec N.L., Nám..
Vyberte 471 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kostelec N.L.,Nám. (33 zastávek)
Mělník, Mlazice
Mělník, Loděnická
Mělník, Pšovka
Mělník, Podolí
Mělník, Pivovar
Mělník, Aut.Nádr.
Mělník, Fibichova
Mělník, Poliklinika
Mělník, U Hřiště
Mělník, Cukrovar
Mělník, U Nováků
Kly, Vinice
Kly, Lom
Kly, Záboří
Tuhaň, Červená Píska
Tuhaň
Kly, Větrušice
Obříství, Štěpánský Most
Libiš, Obec
Libiš, Samoobsluha
Libiš, Spolana 4
Libiš, Spolana 3
Libiš, Ke Spolaně
Neratovice, U Vojtěcha
Neratovice, Dům Kultury
Neratovice, Iii.Zš
Neratovice, Sídliště
Neratovice, Kojetická
Neratovice, Lobkovice, Hřbitov
Kostelec N.L., Jiřice
Kostelec N.L., Záv.
Kostelec N.L., U Váhy
Kostelec N.L., Nám.
471 Často kladené dotazy
V kolik začne 471 autobus fungovat?
Služby na 471 autobus začínají v 04:27 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 471 autobus fungovat?
Služby na 471 autobus končí v 16:56 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 471 autobus?
Kdy přijde linka Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 471 autobus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 471 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 471 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 471. autobus zastávka.
471 autobus Jízdní řád
471 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:27 - 21:46
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:27 - 21:46 | 15 - 138 |
út | 04:27 - 21:46 | 15 - 138 |
st | 05:08 - 16:56 | 168 - 180 |
čt | 04:27 - 21:46 | 15 - 138 |
pá | 04:27 - 21:46 | 15 - 138 |
so | 05:08 - 16:56 | 168 - 180 |
ne | 05:08 - 16:56 | 168 - 180 |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 471 (od Mělník, Mlazice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 471 v reálném čase. (Kostelec N.L.,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 471 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 471 (Kostelec N.L.,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
471 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 471 autobus cesty je Mělník, Mlazice a poslední zastávka je Kostelec N.L., Nám.. 471 (Kostelec N.L.,Nám.) je v provozu během každý den.
Další informace: 471 má 33 zastávek a celková doba cesty je zhruba 47 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 471 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 471 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 471 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 471 (Kostelec N.L.,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 471 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 471, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 457 - Kralupy nad Vltavou,Velvarská - Kralupy nad Vltavou,obchodní centrum/ Jízdní řád
- 302 - Praha,Letňany - Veleň/ Jízdní řád
- 374 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Závod/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád
- 666 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný/ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 376 - Praha,Letňany - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 478 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 379 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Aut.st./ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád