Linka 5
Ústřední hřbitov - smyčka - Štefánikova čtvrť
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 5 tramvaj (Aktualizováno)
5 tramvaj (Ústřední Hřbitov - Smyčka) má 17 stanic odjíždí z Štefánikova Čtvrť a končí v Ústřední Hřbitov - Smyčka.
Vyberte 5 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústřední Hřbitov - Smyčka (17 zastávek)
Štefánikova Čtvrť
Venhudova
Zdráhalova
Jugoslávská
Dětská Nemocnice
Náměstí 28. Října
Moravské Náměstí
Česká
Šilingrovo Náměstí
Nemocnice U Sv. Anny
Mendlovo Náměstí
Poříčí
Nemocnice Milosrdných Bratří
Celní
Hluboká
Ústřední Hřbitov
Ústřední Hřbitov - Smyčka
5 Často kladené dotazy
V kolik začne 5 tramvaj fungovat?
Služby na 5 tramvaj začínají v 04:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 5 tramvaj fungovat?
Služby na 5 tramvaj končí v 19:55 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 5 tramvaj?
Kdy přijde linka Ústřední hřbitov - smyčka - Štefánikova čtvrť tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústřední hřbitov - smyčka - Štefánikova čtvrť tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 5 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 5. tramvaj stanice.
5 tramvaj Jízdní řád
5 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:55 - 19:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:55 - 19:55 | 7 - 13 |
út | 04:55 - 19:55 | 7 - 13 |
st | 04:55 - 19:55 | 7 - 13 |
čt | 04:55 - 19:55 | 7 - 13 |
pá | 04:55 - 19:55 | 7 - 13 |
so | 08:02 - 19:55 | 20 |
ne | 08:02 - 19:55 | 20 |
Provozní upozornění pro IDS JMK tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 5 (od Štefánikova Čtvrť), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 5 v reálném čase. (Ústřední Hřbitov - Smyčka) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 5 tramvaj
Ceny IDS JMK 5 (Ústřední Hřbitov - Smyčka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
5 (IDS JMK)
První zastávka 5 tramvaj cesty je Štefánikova Čtvrť a poslední zastávka je Ústřední Hřbitov - Smyčka. 5 (Ústřední Hřbitov - Smyčka) je v provozu během každý den.
Další informace: 5 má 17 stanic a celková doba cesty je zhruba 26 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 5 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 5 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 5 sledovač tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 5 (Ústřední Hřbitov - Smyčka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 5 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli tramvaj, včetně linky 5, v Brno
5 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- H4 - Mendlovo náměstí - Komenského náměstí/ Jízdní řád
- 9 - Juliánov - Čertova rokle/ Jízdní řád
- 7 - Starý Lískovec, smyčka - Čertova rokle/ Jízdní řád
- 11 - Čertova rokle - Lipová/ Jízdní řád
- 12 - Komárov - Technologický park/ Jízdní řád
- 8 - Vozovna Medlánky - Mifkova/ Jízdní řád
- 3 - Vozovna Medlánky - Kamenolom/ Jízdní řád
- 6 - Starý Lískovec, smyčka - Vozovna Medlánky/ Jízdní řád
- 2 - Stará osada - Modřice, smyčka/ Jízdní řád
- 4 - Technologický park - Babická/ Jízdní řád
- 1 - Komín, smyčka - Řečkovice/ Jízdní řád
- 10 - Komín, smyčka - Novolíšeňská/ Jízdní řád