Linka 530
Příbram - Kamýk nad Vltavou
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 530 autobus (Aktualizováno)
530 autobus (Kamýk N.Vlt.,U Školky) má 22 zastávek odjíždí z Příbram, Aut.Nádr. a končí v Kamýk N.Vlt., U Školky.
Vyberte 530 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kamýk N.Vlt.,U Školky (22 zastávek)
Příbram, Aut.Nádr.
Příbram, Jiráskovy Sady
Příbram, Žižkova
Příbram, Nová Hospoda
Dubno, Restaurace
Drásov, Skalka
Drásov, Cihelna
Drásov
Višňová, Rozc.
Višňová, Buda
Dolní Hbity, Jelence
Dolní Hbity
Dolní Hbity, Smrčí
Dolní Hbity, Luhy
Dolní Hbity, Třtí, Horní
Dolní Hbity, Třtí, Dolní
Kamýk N.Vlt., Velká
Kamýk N.Vlt., Velká, Blatnice
Kamýk N.Vlt., U Poříční Správy
Kamýk N.Vlt.
Kamýk N.Vlt., Škola
Kamýk N.Vlt., U Školky
530 Často kladené dotazy
V kolik začne 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus začínají v 05:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 530 autobus fungovat?
Služby na 530 autobus končí v 16:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 530 autobus?
Kdy přijde linka Příbram - Kamýk nad Vltavou autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Příbram - Kamýk nad Vltavou autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 530 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 530. autobus zastávka.
530 autobus Jízdní řád
530 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:00 - 16:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:00 - 16:10 | 99 - 227 |
út | 05:00 - 16:10 | 99 - 227 |
st | 05:00 - 16:10 | 99 - 227 |
čt | 05:00 - 16:10 | 99 - 227 |
pá | 05:00 - 16:10 | 99 - 227 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 530 (od Příbram, Aut.Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 530 v reálném čase. (Kamýk N.Vlt.,U Školky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 530 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 530 (Kamýk N.Vlt.,U Školky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
530 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 530 autobus cesty je Příbram, Aut.Nádr. a poslední zastávka je Kamýk N.Vlt., U Školky. 530 (Kamýk N.Vlt.,U Školky) je v provozu během víkendy.
Další informace: 530 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 52 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 530 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 530 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 530 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 530 (Kamýk N.Vlt.,U Školky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 530 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 530, v Praha
530 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 393 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 522 - Rožmitál pod Třemšínem - Hvožďany/ Jízdní řád
- 502 - MHD Příbram 502 Brod,obec - Zdaboř - II. poliklinika - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 638 - Všeradice - Beroun - Skryje - Branov/ Jízdní řád
- 480 - Příbram - Solenice - Milevsko/ Jízdní řád
- 338 - Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most/ Jízdní řád
- 437 - Nový Knín - Nové Dvory - Štěchovice - Hradištko/ Jízdní řád
- 439 - Nový Knín - Chotilsko,Živohošť/ Jízdní řád
- 525 - Nový Knín - Borotice,Dražetice - Nový Knín/ Jízdní řád
- 756 - Neveklov - Křečovice/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 552 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 418 - Praha,Stodůlky - Jinočany,Logport/ Jízdní řád
- 640 - Zdice - Hostomice - Čenkov/ Jízdní řád
- 546 - Hořovice - Rokycany/ Jízdní řád
- 514 - Dobříš - Drevníky - Županovice/ Jízdní řád
- 551 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou - Krásná Hora nad Vltavou/ Jízdní řád
- 637 - Kublov - Nový Jáchymov - Beroun - Řevnice/ Jízdní řád
- 544 - Hořovice - Komárov - Zaječov/ Jízdní řád