Linka 55
Mariánské údolí - Židenice, nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 55 autobus (Aktualizováno)
55 autobus ה má 21 zastávek odjíždí z Mariánské Údolí a končí v Židenice, Nádraží.
Vyberte 55 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Židenice, Nádraží (21 zastávek)
Mariánské Údolí
Podolská
Velatická
Macháčkova
Náměstí Karla Iv.
Mifkova
Jírova
Molákova
Podbělová
Horníkova
Elplova
Houbalova
Vlkova
Bílá Hora
Bělohorská
Špačkova
Podlomní
Dělnický Dům
Gajdošova
Stará Osada
Židenice, Nádraží
55 Často kladené dotazy
V kolik začne 55 autobus fungovat?
Služby na 55 autobus začínají v 04:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 55 autobus fungovat?
Služby na 55 autobus končí v 22:14 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 55 autobus?
Kdy přijde linka Mariánské údolí - Židenice, nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mariánské údolí - Židenice, nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 55 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 55. autobus zastávka.
55 autobus Jízdní řád
55 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:42 - 22:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:42 - 22:14 | 15 - 20 |
út | 04:42 - 22:14 | 15 - 20 |
st | 04:42 - 22:14 | 15 - 20 |
čt | 04:42 - 22:14 | 15 - 20 |
pá | 04:42 - 22:14 | 15 - 20 |
so | 06:44 - 22:14 | 20 - 30 |
ne | 06:44 - 22:14 | 20 - 30 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 55 (od Mariánské Údolí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 55 v reálném čase. (Židenice, Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 55 autobus
Ceny IDS JMK 55 (Židenice, Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
55 (IDS JMK)
První zastávka 55 autobus cesty je Mariánské Údolí a poslední zastávka je Židenice, Nádraží. 55 (Židenice, Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 55 má 21 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 55 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 55 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 55 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 55 (Židenice, Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 55 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 55, v Brno
55 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 753 - Pačlavice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- XS3 - Vlkov u Tišnova - Křižanov/ Jízdní řád
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- N92 - Černého - Halasovo náměstí/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád