Linka 556
Votice - Heřmaničky - Sedlčany
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 556 autobus (Aktualizováno)
556 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Heřmaničky, Křenovičky a končí v Votice, Aut.St..
Vyberte 556 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Votice,Aut.St. (9 zastávek)
Heřmaničky, Křenovičky
Heřmaničky, Dědkov
Heřmaničky, Březina
Heřmaničky, Velké Heřmanice
Heřmaničky, Žel.St.
Heřmaničky, Rozc.Durdice
Heřmaničky, Rozc.Karasova Lhota
Smilkov
Votice, Aut.St.
556 Často kladené dotazy
V kolik začne 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus začínají v 04:39 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 556 autobus fungovat?
Služby na 556 autobus končí v 17:18 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 556 autobus?
Kdy přijde linka Votice - Heřmaničky - Sedlčany Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Votice - Heřmaničky - Sedlčany Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 556 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 556. autobus zastávka.
556 autobus Jízdní řád
556 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:39 - 17:18
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:39 - 17:18 | 43 - 318 |
út | 04:39 - 17:18 | 43 - 318 |
st | 04:39 - 17:18 | 43 - 318 |
čt | 04:39 - 17:18 | 43 - 318 |
pá | 04:39 - 17:18 | 43 - 318 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 556 (od Heřmaničky, Křenovičky), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 556 v reálném čase. (Votice,Aut.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 556 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 556 (Votice,Aut.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
556 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 556 autobus cesty je Heřmaničky, Křenovičky a poslední zastávka je Votice, Aut.St.. 556 (Votice,Aut.St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 556 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 556 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 556 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 556 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 556 (Votice,Aut.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 556 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 556, v Praha
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 522 - Rožmitál pod Třemšínem - Hvožďany/ Jízdní řád
- 754 - Benešov - Sedlčany - Příbram/ Jízdní řád
- 532 - Votice,Beztahov - Jankov,Bedřichovice/ Jízdní řád
- 545 - Hořovice - Zaječov - Strašice/ Jízdní řád
- 526 - Zdice - Bzová/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 520 - Dobříš - Nečín - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 763 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Dobrovice,Chloumek/ Jízdní řád
- 311 - Praha,Zličín - Řevnice,nádraží/ Jízdní řád
- 515 - Příbram - Nečín - Borotice/ Jízdní řád
- 504 - Příbram - Sádek - Hluboš/ Jízdní řád
- 548 - Praskolesy - Hořovice - Zbiroh/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 530 - Příbram - Kamýk nad Vltavou/ Jízdní řád
- 514 - Dobříš - Drevníky - Županovice/ Jízdní řád
- 718 - Mnichovo Hradiště - Dolní Bousov - Sobotka/ Jízdní řád
- 641 - Beroun - Zdice - Hořovice/ Jízdní řád
- 551 - Sedlčany - Kamýk nad Vltavou - Krásná Hora nad Vltavou/ Jízdní řád