Linka 610
Dambořice - Hlavní nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 610 autobus (Aktualizováno)
610 autobus (Sokolnice, Železniční Stanice) má 4 zastávek odjíždí z Hlavní Nádraží a končí v Sokolnice, Železniční Stanice.
Přehled jízdního řádu 610 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 20:31. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 610 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sokolnice, Železniční Stanice (4 zastávek)
Hlavní Nádraží
Komárov
Hanácká
Sokolnice, Železniční Stanice
610 Často kladené dotazy
V kolik začne 610 autobus fungovat?
Služby na 610 autobus začínají v 20:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 610 autobus fungovat?
Služby na 610 autobus končí v 20:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 610 autobus?
Kdy přijde linka Dambořice - Hlavní nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dambořice - Hlavní nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 610 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 610. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 610 (od Hlavní Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 610 v reálném čase. (Sokolnice, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 610 autobus
Ceny IDS JMK 610 (Sokolnice, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
610 (IDS JMK)
První zastávka 610 autobus cesty je Hlavní Nádraží a poslední zastávka je Sokolnice, Železniční Stanice. 610 (Sokolnice, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 610 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 610 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 610 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 610 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 610 (Sokolnice, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 610 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 610, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 643 - Brankovice, motorest - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 836 - Lechovice, obecní úřad - Hodonice, střed/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád