קו 621
הרצלייה←רמת גן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 621 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 621 (הרצלייה←רמת גן) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 621 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←רמת גן (37 תחנות)
השונית/יורדי ים
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה למזרח
בן ציון מיכאלי/הרכבת
קניון שבעת הכוכבים
הרב קוק/שדרות שבעת הכוכבים
הרב קוק/ויצמן
בן גוריון / הרב קוק
בן גוריון/חומה ומגדל
מרכז אמירים/בן גוריון
קופת חולים מאוחדת/סוקולוב
סוקולוב/שדרות וייצמן
סוקולוב/זרובבל
מחלף הכפר הירוק/צומת הראשונים
צומת הכפר הירוק
בית עלמין צבאי/משה סנה
משה סנה/בני אפרים
משה סנה/צה''ל
פנחס רוזן/דבורה הנביאה
פנחס רוזן/שלונסקי
פנחס רוזן/קהילת יאסי
מבצע קדש/ראול ולנברג
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
קניון איילון/מבצע קדש
אבו חצירא/הירקון
הרב ישראל אבו חצירא/דוד מחלוף
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות בן גוריון/הנשיא
ביה''ס ויצמן/מנדס
שדרות אהרון קציר/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 621
מתי מתחיל לפעול קו 621?
קו 621 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 621 מפסיק לעבוד?
קו 621 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 621?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 621 (הרצלייה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←רמת גן (הרצלייה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 621 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 621 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 621
קו 621 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 17:00 | 28 - 150 |
ב׳ | 06:00 - 17:00 | 28 - 150 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 17:00 | 28 - 150 |
ה׳ | 06:00 - 17:00 | 28 - 150 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל621 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 621 (הרצלייה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 621
תעריף הנסיעה ב621 (הרצלייה←רמת גן) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
621 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 621 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 621 (הרצלייה←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 621. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 621.
מעקב אחר קו האוטובוס 621 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 621 (הרצלייה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 621 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 621 ב-ישראל
621 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 8 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 68 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 283 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 532 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-21/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 96 - מגדיאל/פדויים-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 4 - הרקפת/צרכנייה-אלישמע<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-21/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 87 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים