Linka 661
Kyjov, aut. st. - Násedlovice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 661 autobus (Aktualizováno)
661 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Kyjov, Aut. St. a končí v Násedlovice.
Vyberte 661 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Násedlovice (12 zastávek)
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, Nemocnice
Strážovice
Stavěšice
Nenkovice, Škola
Nenkovice, Obecní Úřad
Nenkovice, U Kašny
Želetice
Želetice, Statek
Násedlovice, Mlýn
Násedlovice, U Hřiště
Násedlovice
661 Často kladené dotazy
V kolik začne 661 autobus fungovat?
Služby na 661 autobus začínají v 14:27 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 661 autobus fungovat?
Služby na 661 autobus končí v 22:37 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 661 autobus?
Kdy přijde linka Kyjov, aut. st. - Násedlovice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kyjov, aut. st. - Násedlovice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 661 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 661. autobus zastávka.
661 autobus Jízdní řád
661 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 14:27 - 22:37
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:27 - 22:37 | 60 - 250 |
út | 14:27 - 22:37 | 60 - 250 |
st | 14:27 - 22:37 | 60 - 250 |
čt | 14:27 - 22:37 | 60 - 250 |
pá | 14:27 - 22:37 | 60 - 250 |
so | 22:37 | Jediný odjezd |
ne | 22:37 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 661 (od Kyjov, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 661 v reálném čase. (Násedlovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 661 autobus
Ceny IDS JMK 661 (Násedlovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
661 (IDS JMK)
První zastávka 661 autobus cesty je Kyjov, Aut. St. a poslední zastávka je Násedlovice. 661 (Násedlovice) je v provozu během každý den.
Další informace: 661 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 661 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 661 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 661 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 661 (Násedlovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 661 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 661, v Brno
661 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- N96 - Starý Lískovec, smyčka - Mariánské údolí/ Jízdní řád
- 611 - Sokolnice, železniční stanice - Lovčičky/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk