Linka 673
Nymburk,Hl.Nádr.
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 673 autobus (Aktualizováno)
673 autobus ה má 17 zastávek odjíždí z Křinec, Škola a končí v Nymburk, Hl.Nádr..
Vyberte 673 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nymburk,Hl.Nádr. (17 zastávek)
Křinec, Škola
Křinec, Náměstí
Křinec, Bošín
Křinec, Sovenice
Křinec, Mečíř
Hrubý Jeseník, U Parku
Hrubý Jeseník, Kovárna
Oskořínek, U Pomníku
Oskořínek
Nový Dvůr
Chleby
Chleby, Draho
Budiměřice, Šlotava
Budiměřice
Nymburk, Lokomotivní Depo
Nymburk, Katastrální Úřad
Nymburk, Hl.Nádr.
673 Často kladené dotazy
V kolik začne 673 autobus fungovat?
Služby na 673 autobus začínají v 04:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 673 autobus fungovat?
Služby na 673 autobus končí v 15:32 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 673 autobus?
Kdy přijde linka Nymburk,Hl.Nádr. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nymburk,Hl.Nádr. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 673 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 673. autobus zastávka.
673 autobus Jízdní řád
673 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:15 - 18:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:15 - 18:15 | 35 - 185 |
út | 04:15 - 18:15 | 35 - 185 |
st | 04:15 - 18:15 | 35 - 185 |
čt | 04:15 - 18:15 | 35 - 185 |
pá | 04:15 - 18:15 | 35 - 185 |
so | 11:32 - 15:32 | 240 |
ne | 11:32 - 15:32 | 240 |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 673 (od Křinec, Škola), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 673 v reálném čase. (Nymburk,Hl.Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 673 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 673 (Nymburk,Hl.Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
673 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 673 autobus cesty je Křinec, Škola a poslední zastávka je Nymburk, Hl.Nádr.. 673 (Nymburk,Hl.Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 673 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 35 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 673 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 673 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 673 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 673 (Nymburk,Hl.Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 673 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 673, v Praha
673 - Alternativní cíle
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 539 - Poděbrady - Křečkov/ Jízdní řád
- 429 - Poříčany - Velenka - Semice/ Jízdní řád
- 537 - Kolín - Býchory - Jestřabí Lhota/ Jízdní řád
- 533 - Kutná Hora - Týnec nad Labem - Chlumec nad Cidlinou/ Jízdní řád
- 702 - Kolín - Nebovidy - Červené Pečky/ Jízdní řád
- 598 - Poděbrady - Opočnice - Městec Králové - Kněžice/ Jízdní řád
- 423 - Jirny - Úvaly - Škvorec - Doubravčice/ Jízdní řád
- 542 - Poděbrady - Dymokury - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 536 - Kolín - Býchory - Žiželice/ Jízdní řád
- 443 - Nymburk - Sadská - Čelákovice/ Jízdní řád
- 661 - Český Brod - Starý Vestec - Lysá n.L./ Jízdní řád
- 676 - Nymburk - Loučeň - Seletice/ Jízdní řád
- 426 - Pečky - Klučov,Skramníky - Český Brod - Tuklaty,Tlustovousy/ Jízdní řád
- 421 - Kolín - Svojšice - Kouřim - Sázava/ Jízdní řád
- 493 - Nymburk - Poděbrady/ Jízdní řád
- 499 - Nymburk - Loučeň - Semčice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 678 - Poděbrady - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád
- 497 - Nymburk - Kostomlaty nad Labem - Milovice/ Jízdní řád
- 434 - Nymburk - Straky - Milovice - Benátky nad Jizerou/ Jízdní řád