Linka 72
Staré Předlice – (Předlická) – Nové Předlice – (Globus) – Západní nádraží – Divadlo – Malátova – Mírová – Severní Terasa
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 72 trolejbus (Aktualizováno)
72 trolejbus (Ústí N.L., Mírové Náměstí) má 12 stanic odjíždí z Ústí N.L., Staré Předlice a končí v Ústí N.L., Mírové Náměstí.
Přehled jízdního řádu 72 trolejbus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 22:40. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 72 trolejbus stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., Mírové Náměstí (12 zastávek)
Ústí N.L., Staré Předlice
Ústí N.L., U Vozovny
Ústí N.L., Nové Předlice
Trmice, Globus
Trmice, Globus
Ústí N.L., Nové Předlice
Ústí N.L., Na Luhách
Ústí N.L., Pětidomí
Ústí N.L., Dílny
Ústí N.L., Západní Nádraží
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Mírové Náměstí
72 Často kladené dotazy
V kolik začne 72 trolejbus fungovat?
Služby na 72 trolejbus začínají v 22:39 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 72 trolejbus fungovat?
Služby na 72 trolejbus končí v 22:39 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 72 trolejbus?
Kdy přijde linka Staré Předlice – (Předlická) – Nové Předlice – (Globus) – Západní nádraží – Divadlo – Malátova – Mírová – Severní Terasa trolejbus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Staré Předlice – (Předlická) – Nové Předlice – (Globus) – Západní nádraží – Divadlo – Malátova – Mírová – Severní Terasa trolejbus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 72 trolejbus stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 72. trolejbus stanice.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. trolejbus
Zobrazit všechny aktualizace na 72 (od Ústí N.L., Staré Předlice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních trolejbus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 72 v reálném čase. (Ústí N.L., Mírové Náměstí) a sledujte, jak se trolejbus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 72 trolejbus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 72 (Ústí N.L., Mírové Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
72 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 72 trolejbus cesty je Ústí N.L., Staré Předlice a poslední zastávka je Ústí N.L., Mírové Náměstí. 72 (Ústí N.L., Mírové Náměstí) je v provozu během každý den.
Další informace: 72 má 12 stanic a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, trolejbus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 72 trolejbus stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a trolejbus jízdní řád pro 72 trolejbus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 72 sledovač trolejbus v reálném čase
Sledujte linku 72 (Ústí N.L., Mírové Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 72 trolejbus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. trolejbus a nikdy nezmeškejte svůj trolejbus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli trolejbus, včetně linky 72, v Praha
72 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 70 - Divadlo – Mírové náměstí – Vojanova – Jungmannova – Krásné Březno – OD Květ – Mojžíř/ Jízdní řád
- 73 - (Koštov konečná) – Václavské nám. – (Metal) – Stará škola – Nová škola – Nové Předlice – Divadlo – Kamenný Vrch – Nové krematorium / Karla IV./ Jízdní řád
- 80 - Mírová – Masarykova nemocnice – Vinařská – Beethovenova – Divadlo – Mírové náměstí – Kamenný Vrch – Karla IV./ Jízdní řád
- 46 - NOČNÍ PROVOZ: Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 43 - NOČNÍ PROVOZ: Severní Terasa – Mírová – Hornická – Divadlo – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád
- 88 - (Severní Terasa) – Mírová – Elba – Hornická – Divadlo – Mírové náměstí – Výstupní – (Žežická) – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou/ Jízdní řád
- 76 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Vojanova – Výstupní – Žežická/ Jízdní řád
- 84 - Všebořice – Beethovenova – Divadlo – Mírové náměstí – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád
- 71 - Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 87 - Mírová – Severní Terasa – Hornická – Divadlo – Mírové náměstí – Malátova – Stříbrníky – Dobětice točna/ Jízdní řád