Linka 768
Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 768 autobus (Aktualizováno)
768 autobus ה má 2 zastávek odjíždí z Byšice a končí v Košátky.
Přehled jízdního řádu 768 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:14. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 768 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Košátky (2 zastávek)
Byšice
Košátky
768 Často kladené dotazy
V kolik začne 768 autobus fungovat?
Služby na 768 autobus začínají v 07:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 768 autobus fungovat?
Služby na 768 autobus končí v 07:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 768 autobus?
Kdy přijde linka Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 768 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 768. autobus zastávka.
768 autobus Jízdní řád
768 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:14 | Jediný odjezd |
út | 07:14 | Jediný odjezd |
st | 07:14 | Jediný odjezd |
čt | 07:14 | Jediný odjezd |
pá | 07:14 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 768 (od Byšice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 768 v reálném čase. (Košátky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 768 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 768 (Košátky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
768 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 768 autobus cesty je Byšice a poslední zastávka je Košátky. 768 (Košátky) je v provozu během víkendy.
Další informace: 768 má 2 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 768 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 768 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 768 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 768 (Košátky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 768 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 768, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 655 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly/ Jízdní řád
- 411 - Praha,Kobylisy - Zdiby,Holosmetky/Zdiby,Brnky/ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 349 - Praha,Ládví - Mělník,Mlazice/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 257 - Miškovice - Náměstí Jiřího Berana/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 408 - Praha,Nádraží Klánovice-sever - Brandýs n.L.-St. Bol.,Nádr./ Jízdní řád
- 691 - Mělník - Liběchov - Vidim/ Jízdní řád
- 368 - Praha,Ládví - Předboj/ Jízdní řád
- 413 - Praha - Ledčice - Litoměřice/ Jízdní řád
- 472 - Mělník - Tišice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 464 - Mělník - Lužec nad Vltavou - Horní Beřkovice/ Jízdní řád
- 378 - Praha,Letňany - Jenštejn,Hradní/Radonice,Spojovací/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád