Linka 796
Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely
ČSAD Benešov s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Benešov s.r.o. 796 autobus (Aktualizováno)
796 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Benešov, Terminál a končí v Čerčany, Žel.St..
Vyberte 796 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Čerčany,Žel.St. (20 zastávek)
Benešov, Terminál
Benešov, Nemocnice Rudolfa A Stefanie
Benešov, Čechova
Benešov, Penny Market
Benešov, Baba
Benešov, Bedrč
Soběhrdy, Žíňany, Rozc.
Soběhrdy
Soběhrdy, U Hřbitova
Soběhrdy, Mezihoří, Rozc.
Soběhrdy, Mezihoří
Soběhrdy, Mezihoří, Rozc.
Přestavlky U Čerčan, Čistec, Rozc.
Vranov, Vranovská Lhota, U Kovárny
Vranov
Vranov, Bezděkov, Rozc.
Přestavlky U Čerčan
Přestavlky U Čerčan, Borka Rozc.
Čerčany, Ke Hřbitovu
Čerčany, Žel.St.
796 Často kladené dotazy
V kolik začne 796 autobus fungovat?
Služby na 796 autobus začínají v 06:25 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 796 autobus fungovat?
Služby na 796 autobus končí v 06:25 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 796 autobus?
Kdy přijde linka Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Benešov - Soběhrdy - Čerčany - Pyšely Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 796 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 796. autobus zastávka.
796 autobus Jízdní řád
796 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 13:50 - 16:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 13:50 - 16:30 | 75 - 85 |
út | 13:50 - 16:30 | 75 - 85 |
st | 13:50 - 16:30 | 75 - 85 |
čt | 13:50 - 16:30 | 75 - 85 |
pá | 13:50 - 16:30 | 75 - 85 |
so | 06:25 | Jediný odjezd |
ne | 06:25 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro ČSAD Benešov s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 796 (od Benešov, Terminál), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 796 v reálném čase. (Čerčany,Žel.St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Benešov s.r.o..
Jízdné za linku 796 autobus
Ceny ČSAD Benešov s.r.o. 796 (Čerčany,Žel.St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Benešov s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Benešov s.r.o..
796 (ČSAD Benešov s.r.o.)
První zastávka 796 autobus cesty je Benešov, Terminál a poslední zastávka je Čerčany, Žel.St.. 796 (Čerčany,Žel.St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 796 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Benešov s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 796 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 796 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 796 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 796 (Čerčany,Žel.St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 796 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Benešov s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Benešov s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Benešov s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 796, v Praha
796 - Alternativní cíle
ČSAD Benešov s.r.o. linky v Praha
- 753 - Benešov - Týnec nad Sázavou - Netvořice - Neveklov/ Jízdní řád
- 791 - Benešov - Český Šternberk/ Jízdní řád
- MHD 3 - MHD Benešov MODRÁ Buková Lhota - Pomněnice - Kaufland - Purkyňova - Terminál/ Jízdní řád
- 758 - Benešov - Postupice - Vlašim/ Jízdní řád
- MHD 7 - MHD Říčany 7 FIALOVÁ Náměstí - Nádraží - Srnčí/Černokostelecká/ Jízdní řád
- MHD 2 - MHD Benešov ZELENÁ MŠ Úsměv - Terminál - Černoleská - Mariánovice/ Jízdní řád
- 755 - Benešov - Neveklov - Rabyně,Měřín/ Jízdní řád
- 759 - Benešov - Maršovice - Křečovice,Strážovice - Neveklov/ Jízdní řád
- 337 - Praha,Budějovická - Benešov,Terminál/ Jízdní řád
- 438 - Benešov - Netvořice - Štěchovice/ Jízdní řád
- 651 - Nespeky - Pyšely - Senohraby - Hrusice/ Jízdní řád
- MHD 5 - MHD Benešov ŽLUTÁ Albert - Nemocnice - Terminál - Křižíkova - Mariánovice/ Jízdní řád
- ŠKOLNÍ 2 - Školní Říčany Š2 Hřbitov - Náměstí - Srnčí - ZŠ Bezručova - ZŠ U Říčanského lesa/ Jízdní řád
- MHD 1 - MHD Benešov ORANŽOVÁ Racek - Albert - Nezvalova - Terminál - Okrouhlice/ Jízdní řád
- 798 - Benešov - Čakov - Ostředek/ Jízdní řád
- 554 - Benešov - Votice/ Jízdní řád
- 550 - Votice - Vlašim/ Jízdní řád
- 840 - Vlašim - Vlašim,Nesperská Lhota/ Jízdní řád
- 850 - Čechtice - Humpolec/ Jízdní řád