Linka 831
Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 831 autobus (Aktualizováno)
831 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel a končí v Uherčice, U Parku.
Vyberte 831 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Uherčice, U Parku (12 zastávek)
Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel
Vranov Nad Dyjí, Zámek
Vranov Nad Dyjí, Statek
Podmyče, Odd. Hájenka
Podmyče, Panelový Dům
Starý Petřín, Nový Petřín
Starý Petřín, Nový Petřín, Rozcestí
Starý Petřín
Podhradí Nad Dyjí
Podhradí Nad Dyjí, Rozcestí
Uherčice, Statek Mitrov
Uherčice, U Parku
831 Často kladené dotazy
V kolik začne 831 autobus fungovat?
Služby na 831 autobus začínají v 05:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 831 autobus fungovat?
Služby na 831 autobus končí v 15:35 dne sobota.
V kolik dorazí 831 autobus?
Kdy přijde linka Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 831 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 831. autobus zastávka.
831 autobus Jízdní řád
831 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:55 - 19:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:55 - 19:35 | 90 - 360 |
út | 05:55 - 19:35 | 90 - 360 |
st | 05:55 - 19:35 | 90 - 360 |
čt | 05:55 - 19:35 | 90 - 360 |
pá | 05:55 - 19:35 | 90 - 360 |
so | 07:35 - 15:35 | 240 |
ne | 11:35 - 19:35 | 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 831 (od Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 831 v reálném čase. (Uherčice, U Parku) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 831 autobus
Ceny IDS JMK 831 (Uherčice, U Parku) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
831 (IDS JMK)
První zastávka 831 autobus cesty je Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel a poslední zastávka je Uherčice, U Parku. 831 (Uherčice, U Parku) je v provozu během každý den.
Další informace: 831 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 831 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 831 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 831 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 831 (Uherčice, U Parku) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 831 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 831, v Brno
831 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 421 - Lukovany, točna - Střelice/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 51 - Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád
- 816 - Vratěnín - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 422 - Zastávka, železniční stanice - Hlína/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- N93 - Komín, sídliště - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád