Linka 90
Lazarská
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 90 tramvaj (Aktualizováno)
90 tramvaj ה má 17 stanic odjíždí z Vozovna Žižkov a končí v Lazarská.
Vyberte 90 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lazarská (17 zastávek)
Vozovna Žižkov
Ohrada
Biskupcova
Nákladové Nádraží Žižkov
Mezi Hřbitovy
Želivského
Olšanské Hřbitovy
Flora
Olšanské Náměstí
Lipanská
Viktoria Žižkov
Hlavní Nádraží
Senovážné Náměstí
Jindřišská
Václavské Náměstí
Vodičkova
Lazarská
90 Často kladené dotazy
V kolik začne 90 tramvaj fungovat?
Služby na 90 tramvaj začínají v 00:20 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 90 tramvaj fungovat?
Služby na 90 tramvaj končí v 23:57 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 90 tramvaj?
Kdy přijde linka Lazarská Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lazarská Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 90 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 90. tramvaj stanice.
90 tramvaj Jízdní řád
90 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:20 - 23:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
út | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
st | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
čt | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
pá | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
so | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
ne | 00:20 - 23:57 | 15 - 23 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 90 (od Vozovna Žižkov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 90 v reálném čase. (Lazarská) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 90 tramvaj
Ceny DPP 90 (Lazarská) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
90 (DPP)
První zastávka 90 tramvaj cesty je Vozovna Žižkov a poslední zastávka je Lazarská. 90 (Lazarská) je v provozu během každý den.
Další informace: 90 má 17 stanic a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 90 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 90 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 90 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 90 (Lazarská) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 90 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 90, v Praha
DPP linky v Praha
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 19 - Depo Hostivař - Pankrác/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád