Linka 91
Vozovna Žižkov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 91 tramvaj (Aktualizováno)
91 tramvaj ה má 14 stanic odjíždí z Radošovická a končí v Vozovna Žižkov.
Přehled jízdního řádu 91 tramvaj pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:31. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 91 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vozovna Žižkov (14 zastávek)
Radošovická
Staré Strašnice
Na Hroudě
Strašnická
Vozovna Strašnice
Vinice
Krematorium Strašnice
Vinohradské Hřbitovy
Želivského
Želivského
Nákladové Nádraží Žižkov
Biskupcova
Ohrada
Vozovna Žižkov
91 Často kladené dotazy
V kolik začne 91 tramvaj fungovat?
Služby na 91 tramvaj začínají v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 91 tramvaj fungovat?
Služby na 91 tramvaj končí v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 91 tramvaj?
Kdy přijde linka Vozovna Žižkov Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vozovna Žižkov Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 91 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 91. tramvaj stanice.
91 tramvaj Jízdní řád
91 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 | Jediný odjezd |
út | 04:31 | Jediný odjezd |
st | 04:31 | Jediný odjezd |
čt | 04:31 | Jediný odjezd |
pá | 04:31 | Jediný odjezd |
so | 04:31 | Jediný odjezd |
ne | 04:31 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 91 (od Radošovická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 91 v reálném čase. (Vozovna Žižkov) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 91 tramvaj
Ceny DPP 91 (Vozovna Žižkov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
91 (DPP)
První zastávka 91 tramvaj cesty je Radošovická a poslední zastávka je Vozovna Žižkov. 91 (Vozovna Žižkov) je v provozu během každý den.
Další informace: 91 má 14 stanic a celková doba cesty je zhruba 15 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 91 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 91 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 91 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 91 (Vozovna Žižkov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 91 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 91, v Praha
91 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 23 - Královka - Zvonařka/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina/ Jízdní řád