Linka 911
Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 911 autobus (Aktualizováno)
911 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Hodonín, Autobusové Nádraží a končí v Rohatec, Soboňky.
Vyberte 911 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rohatec, Soboňky (10 zastávek)
Hodonín, Autobusové Nádraží
Hodonín, Restaurace Morava
Hodonín, Nemocnice - Lázně
Hodonín, Vodárna
Rohatec, Smíchov
Rohatec, U Školy
Rohatec, Náměstí
Rohatec, Na Kopci
Rohatec, Kolonie, Maryša
Rohatec, Soboňky
911 Často kladené dotazy
V kolik začne 911 autobus fungovat?
Služby na 911 autobus začínají v 12:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 911 autobus fungovat?
Služby na 911 autobus končí v 19:20 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 911 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 911 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 911. autobus zastávka.
911 autobus Jízdní řád
911 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 12:50 - 19:20
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:50 - 19:20 | 390 |
út | 12:50 - 19:20 | 390 |
st | 12:50 - 19:20 | 390 |
čt | 12:50 - 19:20 | 390 |
pá | 12:50 - 19:20 | 390 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 911 (od Hodonín, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 911 v reálném čase. (Rohatec, Soboňky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 911 autobus
Ceny IDS JMK 911 (Rohatec, Soboňky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
911 (IDS JMK)
První zastávka 911 autobus cesty je Hodonín, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Rohatec, Soboňky. 911 (Rohatec, Soboňky) je v provozu během víkendy.
Další informace: 911 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 911 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 911 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 911 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 911 (Rohatec, Soboňky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 911 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 911, v Brno
911 - Alternativní cíle
- 911 - Hodonín, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 911 - Rohatec, Kolonie, Maryša / Jízdní řád
- 911 - Strážnice, Aut. St. / Jízdní řád
- 911 - Strážnice, Aut. St. / Jízdní řád
- 911 - Strážnice, Úprkova / Jízdní řád
- 911 - Veselí Nad Moravou, U Polikliniky / Jízdní řád
- 911 - Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 423 - Mohelno - Rosice, Kamínky/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- X4 - Mostecká - Babická
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- E75 - Židenice, nádraží - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 403 - Labská - Omice, samoobsluha/ Jízdní řád
- 157 - Vyškov, Autobusové nádraží - Adamov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád