Linka 913
Slavia - Nádraží Eden
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 913 autobus (Aktualizováno)
913 autobus (Slavia - Nádraží Eden) má 26 zastávek odjíždí z Točná a končí v Slavia - Nádraží Eden.
Přehled jízdního řádu 913 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:05. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 913 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Slavia - Nádraží Eden (26 zastávek)
Točná
Hrazanská
Cholupice
Cholupické Náměstí
Písnice
Ke Březině
Lipovická
Sídliště Písnice
U Libušské Sokolovny
Stará Libuš
U Zvoničky
Jalodvorská
Chýnovská
Čechtická
Novodvorská
Sulická
Zálesí
Nemocnice Krč
U Labutě
Choceradská
Hlavní
Spořilov
Teplárna Michle
Chodovská
Bohdalec
Slavia - Nádraží Eden
913 Často kladené dotazy
V kolik začne 913 autobus fungovat?
Služby na 913 autobus začínají v 04:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 913 autobus fungovat?
Služby na 913 autobus končí v 04:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 913 autobus?
Kdy přijde linka Slavia - Nádraží Eden autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Slavia - Nádraží Eden autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 913 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 913. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 913 (od Točná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 913 v reálném čase. (Slavia - Nádraží Eden) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 913 autobus
Ceny DPP 913 (Slavia - Nádraží Eden) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
913 (DPP)
První zastávka 913 autobus cesty je Točná a poslední zastávka je Slavia - Nádraží Eden. 913 (Slavia - Nádraží Eden) je v provozu během každý den.
Další informace: 913 má 26 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 913 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 913 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 913 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 913 (Slavia - Nádraží Eden) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 913 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 913, v Praha
913 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- 113 - Kačerov - Sídliště Písnice - Písnice - Točná/ Jízdní řád
- 197 - Smíchovské nádraží - Sídliště Písnice - Roztyly/ Jízdní řád
- 359 - Praha,Suchdol - Roztoky,Bělina/ Jízdní řád
- 122 - Opatov - Újezd u Průhonic - Křeslice/ Jízdní řád
- X188 - Kloboučnická - Pankrác/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 152 - Českomoravská - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 142 - Nové Butovice - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- X92 - Pražského Povstání - Podolská Vodárna/ Jízdní řád
- X17 - Kublov - Kublov/ Jízdní řád
- 347 - Praha, Zličín - Hostivice, Nádraží - Praha,Motol/ Jízdní řád
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 174 - Kukulova - Luka - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 134 - Podolská vodárna - Dvorce/ Jízdní řád
- 364 - Praha,Depo Hostivař - Doubek/ Jízdní řád