Jízdní řád 913 – Dolní Chabry
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Točná | 0:05 | 1:05 | 2:05 | 3:05 |
Hrazanská | 0:06 | 1:06 | 2:06 | 3:06 |
Cholupice | 0:08 | 1:08 | 2:08 | 3:08 |
Cholupické Náměstí | 0:09 | 1:09 | 2:09 | 3:09 |
Písnice | 0:13 | 1:13 | 2:13 | 3:13 |
Ke Březině | 0:14 | 1:14 | 2:14 | 3:14 |
Lipovická | 0:15 | 1:15 | 2:15 | 3:15 |
Sídliště Písnice | 0:17 | 1:17 | 2:17 | 3:17 |
U Libušské Sokolovny | 0:18 | 1:18 | 2:18 | 3:18 |
Stará Libuš | 0:19 | 1:19 | 2:19 | 3:19 |
U Zvoničky | 0:20 | 1:20 | 2:20 | 3:20 |
Jalodvorská | 0:21 | 1:21 | 2:21 | 3:21 |
Chýnovská | 0:22 | 1:22 | 2:22 | 3:22 |
Čechtická | 0:23 | 1:23 | 2:23 | 3:23 |
Novodvorská | 0:25 | 1:25 | 2:25 | 3:25 |
Sulická | 0:26 | 1:26 | 2:26 | 3:26 |
Zálesí | 0:27 | 1:27 | 2:27 | 3:27 |
Nemocnice Krč | 0:28 | 1:28 | 2:28 | 3:28 |
U Labutě | 0:29 | 1:29 | 2:29 | 3:29 |
Choceradská | 0:34 | 1:34 | 2:34 | 3:34 |
Hlavní | 0:35 | 1:35 | 2:35 | 3:35 |
Spořilov | 0:36 | 1:36 | 2:36 | 3:36 |
Teplárna Michle | 0:38 | 1:38 | 2:38 | 3:38 |
Chodovská | 0:39 | 1:39 | 2:39 | 3:39 |
Bohdalec | 0:40 | 1:40 | 2:40 | 3:40 |
Slavia - Nádraží Eden | 0:42 | 1:42 | 2:42 | 3:42 |
Bělocerkevská | 0:43 | 1:43 | 2:43 | 3:43 |
Vlašimská | 0:44 | 1:44 | 2:44 | 3:44 |
Orionka | 0:46 | 1:46 | 2:46 | 3:46 |
Flora | 0:47 | 1:47 | 2:47 | 3:47 |
Olšanské Náměstí | 0:48 | 1:48 | 2:48 | 3:48 |
Rokycanova | 0:49 | 1:49 | 2:49 | 3:49 |
Lukášova | 0:50 | 1:50 | 2:50 | 3:50 |
Ostromečská | 0:51 | 1:51 | 2:51 | 3:51 |
Hájkova | 0:52 | 1:52 | 2:52 | 3:52 |
Basilejské Náměstí | 0:54 | 1:54 | 2:54 | 3:54 |
Biskupcova | 0:55 | 1:55 | 2:55 | 3:55 |
Ohrada | 0:56 | 1:56 | 2:56 | 3:56 |
Krejcárek | 0:58 | 1:58 | 2:58 | 3:58 |
Odlehlá | 0:59 | 1:59 | 2:59 | 3:59 |
Skloněná | 1:00 | 2:00 | 3:00 | 4:00 |
Novovysočanská | 1:01 | 2:01 | 3:01 | 4:01 |
K Žižkovu | 1:02 | 2:02 | 3:02 | 4:02 |
Nádraží Libeň | 1:03 | 2:03 | 3:03 | 4:03 |
Vysočanská | 1:06 | 2:06 | 3:06 | 4:06 |
Nad Jetelkou | 1:08 | 2:08 | 3:08 | 4:08 |
Prosek | 1:09 | 2:09 | 3:09 | 4:09 |
Sídliště Prosek | 1:10 | 2:10 | 3:10 | 4:10 |
Střížkov | 1:11 | 2:11 | 3:11 | 4:11 |
Třebenická | 1:13 | 2:13 | 3:13 | 4:13 |
Štěpničná | 1:14 | 2:14 | 3:14 | 4:14 |
Ládví | 1:15 | 2:15 | 3:15 | 4:15 |
Kobylisy | 1:18 | 2:18 | 3:18 | 4:18 |
Sídliště Kobylisy | 1:19 | 2:19 | 3:19 | 4:19 |
Mirovická | 1:20 | 2:20 | 3:20 | 4:20 |
Vozovna Kobylisy | 1:21 | 2:21 | 3:21 | 4:21 |
Počeradská | 1:22 | 2:22 | 3:22 | 4:22 |
Prunéřovská | 1:23 | 2:23 | 3:23 | 4:23 |
Osecká | 1:25 | 2:25 | 3:25 | 4:25 |
Měděnecká | 1:26 | 2:26 | 3:26 | 4:26 |
Do Rybníčků | 1:26 | 2:26 | 3:26 | 4:26 |
Bílenecké Náměstí | 1:27 | 2:27 | 3:27 | 4:27 |
Dolní Chabry | 1:28 | 2:28 | 3:28 | 4:28 |
Jízdní řád DPP Bus – 913 (Dolní Chabry)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 913, Dolní Chabry, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Točná stanice do Dolní Chabry stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 913 z Praha 12 do Praha-Dolní Chabry.