קו 947
נתניה←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 947 (נתניה←חיפה) יש 9 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 947 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←חיפה (9 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
מחלף חבצלת
פנימיית הדסה נעורים
מחלף ינאי לצפון
צומת אולגה
מחלף אור עקיבא
מחלף עתלית
מת''מ
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 947
מתי מתחיל לפעול קו 947?
קו 947 מתחיל לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 947 מפסיק לעבוד?
קו 947 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 947?
כדי לראות מתי קו נתניה←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 947 (נתניה←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←חיפה (נתניה←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 947 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 947 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 947 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 947
קו 947 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 17:30 - 18:00 | 30 |
ג׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 17:30 - 18:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל947 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 947 (נתניה←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 947
תעריף הנסיעה ב947 (נתניה←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
947 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 947 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 947 (נתניה←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 947. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 947.
מעקב אחר קו האוטובוס 947 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 947 (נתניה←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 947 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 947 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 6 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 13א - הצוקים/הדודאים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-25/ לוח זמנים
- 791 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->פרץ ברנשטיין/נזר דוד-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18מ.א. תמר ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 319 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים