קו 228
לוד←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 228 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 228 (לוד←ראשון לציון) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת גני אביב ומסתיים ביוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 228 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←ראשון לציון (52 תחנות)
ת. רכבת גני אביב
רגבים/ הבשור
רגבים/הבשור
רגבים/ רייסר
אהרון לובלין/שד. מיכה רייסר
סוקולוב/כצנלסון
כצנלסון/חנה סנש
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
כיכר יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
עירייה/ויצמן
ויצמן/בר אילן
שדרות חיים וייצמן/יהודה שטיין
יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל
יהודה שטיין/הלוחם
יהודה שטיין/לוי אשכול
בית ספר מקיף/יהודה שטיין
הזית/קרן היסוד
כביש 200/משה ארנס
שדרות נים/הפלמ''ח
ת. רכבת ראשונים
מוטה גור/המכללה למינהל
מוטה גור/שדרות יצחק רבין
לוי אשכול/ישראל גלילי
לוי אשכול/היין
לוי אשכול/הדגן
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
רוז'נסקי/משה לוי
רוז'נסקי/דוד רזיאל
אצ''ל/נדב בסקינד
אצ''ל/לישנסקי
אצ"ל/עליית הנוער
משה שרת/קנר
משה שרת/גלוסקא
יוסף ספיר/השר חיים שפירא
שדרות רחבעם זאבי/יוסף ספיר
שד.מרילנד/שד.רחבעם זאבי
מתחם יס פלאנט
חונים נוסעים ראשון לציון/דרך ההצלחה
יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה
שאלות ותשובות לגבי קו 228
מתי מתחיל לפעול קו 228?
קו 228 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 228 מפסיק לעבוד?
קו 228 מפסיק לפעול ב-19:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 228?
כדי לראות מתי קו לוד←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 228 (לוד←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←ראשון לציון (לוד←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 228 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 228 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 228
קו 228 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 45 |
ב׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 45 |
ה׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 45 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל228 (מ ת. רכבת גני אביב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 228 (לוד←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 228
תעריף הנסיעה ב228 (לוד←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
228 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 228 היא ת. רכבת גני אביב והתחנה האחרונה היא יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
קו 228 (לוד←ראשון לציון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 228. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 228.
מעקב אחר קו האוטובוס 228 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 228 (לוד←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 228 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 228 ב-ישראל
228 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 51 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים