Linka N95
Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK N95 autobus (Aktualizováno)
N95 autobus (Kamenný Vrch) má 47 zastávek odjíždí z Újezd U Brna, Městský Úřad a končí v Kamenný Vrch.
Vyberte N95 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kamenný Vrch (47 zastávek)
Újezd U Brna, Městský Úřad
Újezd U Brna, Revoluční
Sokolnice, Železniční Stanice
Sokolnice, Obecní Úřad
Sokolnice, Brněnská
Sokolnice, Rozvodna
Sokolnická
Chrlice, Smyčka
Chrlice, Smyčka
Chrlice, Nádraží
Chrlické Náměstí
U Viaduktu
Chrlická
Hanácká
Revoluční
Glocova
Holásecká
Rolencova
Ivanovické Náměstí
Holásky
V Aleji
Prodloužená
Popelova
Ráječek
Hněvkovského
Sazenice
Komárov
Konopná
Železniční
Autobusové Nádraží
Úzká
Hlavní Nádraží
Šilingrovo Náměstí
Komenského Náměstí
Obilní Trh
Žlutý Kopec
Vaňkovo Náměstí
Pavlíkova
Pisárky
Anthropos
Lesní
Kluchova
Raisova
Čtvrtě
Koniklecová
Oblá
Kamenný Vrch
N95 Často kladené dotazy
V kolik začne N95 autobus fungovat?
Služby na N95 autobus začínají v 03:35 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává N95 autobus fungovat?
Služby na N95 autobus končí v 02:21 dne pátek, sobota.
V kolik dorazí N95 autobus?
Kdy přijde linka Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde N95 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší N95. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na N95 (od Újezd U Brna, Městský Úřad), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy N95 v reálném čase. (Kamenný Vrch) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku N95 autobus
Ceny IDS JMK N95 (Kamenný Vrch) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
N95 (IDS JMK)
První zastávka N95 autobus cesty je Újezd U Brna, Městský Úřad a poslední zastávka je Kamenný Vrch. N95 (Kamenný Vrch) je v provozu během každý den.
Další informace: N95 má 47 zastávek a celková doba cesty je zhruba 43 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší N95 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro N95 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka N95 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku N95 (Kamenný Vrch) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek N95 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky N95, v Brno
N95 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- XR8 - Nezamyslice - Úzká/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 510 - Modřice, Olympia - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 621 - Holubice, GLP Park - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 755 - Želeč - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád