Linka OS 109665
Praha Hl. N.
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. OS 109665 vlak (Aktualizováno)
OS 109665 vlak ה má 2 stanic odjíždí z Praha-Libeň a končí v Praha Hl.N..
Vyberte OS 109665 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha Hl. N. (2 zastávek)
Praha-Libeň
Praha Hl.N.
OS 109665 Často kladené dotazy
V kolik dorazí OS 109665 vlak?
Kdy přijde linka Praha Hl. N. Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha Hl. N. Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka OS 109665 vlak společnosti České dráhy a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba OS 109665 vlak na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde OS 109665 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 109665. vlak stanice.
OS 109665 vlak Jízdní řád
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
ne | Nefunguje | Nefunguje |
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 109665 (od Praha-Libeň), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 109665 v reálném čase. (Praha Hl. N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku OS 109665 vlak
Ceny České dráhy a.s. OS 109665 (Praha Hl. N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
OS 109665 (České dráhy a.s.)
První zastávka OS 109665 vlak cesty je Praha-Libeň a poslední zastávka je Praha Hl.N.. OS 109665 (Praha Hl. N.) je v provozu během null.
Další informace: OS 109665 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší OS 109665 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 109665 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 109665 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 109665 (Praha Hl. N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 109665 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 109665, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 98029 - Česká Lípa hl. n. – Srní u České Lípy
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S65 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy/ Jízdní řád
- SC 501 - Praha hl. n. – Bohumín
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- OS 90965 - Praha hl. n. – Strančice/ Jízdní řád
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- OS 7605 - Jesenice – Žihle
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S22 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice/ Jízdní řád
- OS 90966 - Strančice – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S45 - Kralupy nad Vltavou – Kladno/ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- SP 91137 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád