Linka OS 16705
Bečov nad Teplou – Žlutice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. OS 16705 vlak (Aktualizováno)
OS 16705 vlak (Žlutice) má 9 stanic odjíždí z Bečov Nad Teplou a končí v Žlutice.
Přehled jízdního řádu OS 16705 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:37. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte OS 16705 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Žlutice (9 zastávek)
Bečov Nad Teplou
Otročín
Poseč
Toužim
Luhov
Smilov
Štědrá
Borek U Žlutic
Žlutice
OS 16705 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 16705 vlak fungovat?
Služby na OS 16705 vlak začínají v 05:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává OS 16705 vlak fungovat?
Služby na OS 16705 vlak končí v 05:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí OS 16705 vlak?
Kdy přijde linka Bečov nad Teplou – Žlutice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bečov nad Teplou – Žlutice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 16705 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 16705. vlak stanice.
OS 16705 vlak Jízdní řád
OS 16705 vlak linka je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:37
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:37 | Jediný odjezd |
út | 05:37 | Jediný odjezd |
st | 05:37 | Jediný odjezd |
čt | 05:37 | Jediný odjezd |
pá | 05:37 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 16705 (od Bečov Nad Teplou), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 16705 v reálném čase. (Žlutice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku OS 16705 vlak
Ceny České dráhy, a.s. OS 16705 (Žlutice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
OS 16705 (České dráhy, a.s.)
První zastávka OS 16705 vlak cesty je Bečov Nad Teplou a poslední zastávka je Žlutice. OS 16705 (Žlutice) je v provozu během víkendy.
Další informace: OS 16705 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 54 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 16705 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 16705 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 16705 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 16705 (Žlutice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 16705 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 16705, v Karlovy Vary
České dráhy, a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 27143 - Loket předměstí – Nové Sedlo u Lokte/ Jízdní řád
- OS 16708 - Žlutice – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 17156 - Karlovy Vary – Nejdek/ Jízdní řád
- OS 27129 - Loket – Chodov/ Jízdní řád
- OS 17102 - Karlovy Vary – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 7054 - Perštejn – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 27161 - Loket – Nové Sedlo u Lokte/ Jízdní řád
- OS 27127 - Loket – Chodov/ Jízdní řád
- OS 27158 - Nové Sedlo u Lokte – Loket/ Jízdní řád
- OS 7023 - Cheb – Karlovy Vary/ Jízdní řád
- OS 17108 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 17101 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 27002 - Karlovy Vary – Merklín/ Jízdní řád
- OS 7063 - Karlovy Vary – Perštejn/ Jízdní řád
- R15 - Praha – Ústí nad Labem – Karlovy Vary – Cheb/ Jízdní řád
- OS 17105 - Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 17104 - Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt/ Jízdní řád
- OS 16714 - Žlutice – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 17138 - Karlovy Vary dolní n. – Nové Hamry/ Jízdní řád
- OS 17107 - Nejdek – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád