Linka OS 7115
Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně
GW Train Regio a.s.
Jízdní řád a zastávky GW Train Regio a.s. OS 7115 vlak (Aktualizováno)
OS 7115 vlak (Mariánské Lázně) má 21 stanic odjíždí z Karlovy Vary Dolní N. a končí v Mariánské Lázně.
Přehled jízdního řádu OS 7115 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 21:28. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte OS 7115 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mariánské Lázně (21 zastávek)
Karlovy Vary Dolní N.
Karlovy Vary-Aréna
Doubí U Karlových Varů
Karlovy Vary-Březová
Cihelny
Kfely
Teplička
Krásný Jez Zastávka
Krásný Jez
Vodná
Bečov Nad Teplou
Louka U Mariánských Lázní
Poutnov
Hoštěc
Teplá
Mrázov
Ovesné Kladruby
Milhostov U Mariánských Lázní
Vlkovice
Mariánské Lázně Město
Mariánské Lázně
OS 7115 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 7115 vlak fungovat?
Služby na OS 7115 vlak začínají v 21:28 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 7115 vlak fungovat?
Služby na OS 7115 vlak končí v 21:28 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 7115 vlak?
Kdy přijde linka Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 7115 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 7115. vlak stanice.
OS 7115 vlak Jízdní řád
OS 7115 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 21:28
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 21:28 | Jediný odjezd |
út | 21:28 | Jediný odjezd |
st | 21:28 | Jediný odjezd |
čt | 21:28 | Jediný odjezd |
pá | 21:28 | Jediný odjezd |
so | 21:28 | Jediný odjezd |
ne | 21:28 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro GW Train Regio a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 7115 (od Karlovy Vary Dolní N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 7115 v reálném čase. (Mariánské Lázně) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o GW Train Regio a.s..
Jízdné za linku OS 7115 vlak
Ceny GW Train Regio a.s. OS 7115 (Mariánské Lázně) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek GW Train Regio a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách GW Train Regio a.s..
OS 7115 (GW Train Regio a.s.)
První zastávka OS 7115 vlak cesty je Karlovy Vary Dolní N. a poslední zastávka je Mariánské Lázně. OS 7115 (Mariánské Lázně) je v provozu během každý den.
Další informace: OS 7115 má 21 stanic a celková doba cesty je zhruba 73 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí GW Train Regio a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 7115 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 7115 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 7115 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 7115 (Mariánské Lázně) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 7115 vlak nebo živou aplikaci pro sledování GW Train Regio a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro GW Train Regio a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro GW Train Regio a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 7115, v Karlovy Vary
GW Train Regio a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 20823 - Klingenthal – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7119 - Bečov nad Teplou – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7103 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7127 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 20811 - Kraslice – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7104 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7120 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7114 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7109 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20828 - Karlovy Vary dolní n. – Kraslice/ Jízdní řád
- OS 20818 - Karlovy Vary dolní n. – Klingenthal/ Jízdní řád
- OS 7105 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7106 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7102 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7101 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7125 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 20811 - Klingenthal – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 20828 - Karlovy Vary dolní n. – Klingenthal/ Jízdní řád
- OS 7122 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7108 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád